حضور پرشورمردم در راهپیمایی 22 بهمن جشن شکرگذاری انقلاب است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۰
کد مطلب: 14392
 
فرماندار میرجاوه گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال علاوه برتجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب و امام خمینی(ره) جشن شکرگذاری انقلاب اسلامی است.
حضور پرشورمردم در راهپیمایی 22 بهمن جشن شکرگذاری انقلاب  است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ محمد میهنی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران پس از سال ها مبارزه امام خمینی(ره) و مردم ایران با رژیم شاهنشاهی پهلوی به پیروزی رسید و ملت ایران پس از سال ها سیطره قدرت های بزرگ در کشور با وحدت و رهبری معمار کبیر انقلاب به پیروزی رسیدند.
وی افزود: ملت ایران در بهمن 57 قدرت های پوشالی را به زانو در آورد و هیمنه و قدرت پوشالی ابرقدرت های شرق و غرب را که بر بسیاری از کشورها سلطه داشتند و کشورهای حهان قادر به مقابله با انان نبودند را درهم شکستند.
وی خاطرنشان کرد: پیش از انقلاب شعار مرگ بر امریکا و نه شرقی و نه غربی شعاری نبود که هر ملتی بتواند مطرح کند اما ندای ازادی خواهی و ضد استکباری و ضد استعماری در ان زمان بر زبان ملت ایران جاری شد و هنوز ادامه دارد.
میهنی با بیان اینکه رهبری و مردم دو رکن اساسی در پیروزی انقلاب بود که ابرقدرت های جهان را به زانو دراوردند، تاکید کرد: پیروزی انقلاب نتیجه رهبری بی نظیر امام و همدلی و وحدت ملت ایران و توکل به خداوند متعال بود و حضور پرشورمردم در راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان است.
فرماندارمیرجاوه امنیت و آسایش امروز را از برکت خون شهیدان و بردیاری خانواده شهدا دانست واذعان کرد: امام خمینی(ره) با تدبیر و بصیرت انقلاب ملت ایران رهبری و هدایت کرد و حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال علاوه برتجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب و امام خمینی(ره) جشن شکرگذاری انقلاب اسلامی است.
Share/Save/Bookmark
مرجع : لادیز