فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه عنوان کرد؛
حضور اقشار مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت و بصیرت ملت ایران است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۰
کد مطلب: 14393
 
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه گفت: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت، اقتدار و بصیرت ملت ایران است و مردم با این حماسه حضور ثابت کردند که تهدید، توطئه و تحریم تاثیری در اراده فولادین ملت ایران در حمایت از انقلاب اسلامی ندارد.
سرهنگ پاسدار علیرضا کرد در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: انقلاب اسلامی حکومتی مردمی و اسلامی است ، دشمنان از روزهای نخستین به دنبال ایجاد انحراف در مسیر انقلاب بودند و از هر ترفندی برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی استفاده کردند اما در سایه وحدت ملت ایران و پیروی از ولایت فقیه تمام توطئه های دشمنان خنثی شد.
وی با بیان اینکه صیانت از انقلاب و دستاوردهای آن وظیفه همه ماست، افزود: راهپیمایی 22بهمن یکی از مصادیق شکرگزاری از خداوند به جهت هدیه نعمت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی است این انقلاب شکوهمند ثمره ایثارگری هزاران شهید و مبارزه فی‌سبیل الله می‌باشد و باید علاوه بر صیانت از این نعمت با پیروی از ولایت فقیه نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد.
وی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را خاری در چشم دشمنان عنوان و خاطرنشان کرد: حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان از وحدت، اقتدار و بصیرت ملت ایران است و مردم با این حماسه حضور ثابت کردند که تهدید، توطئه و تحریم تاثیری در اراده فولادین ملت ایران در حمایت از انقلاب اسلامی ندارد.
فرمانده سپاه شهرستان میرجاوه با بیان اینکه بیداری بشریت، احیای دین، استقلال، عزت از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است ،تاکید کرد: انقلاب اسلامی جهان را متحول کرده است، امروز شعار مرگ بر آمریکایی نه تنها در ایران بلکه در سراسر دنیا شنیده می شود و این به واسطه مقاومت نظام جمهوری اسلامی و صدور انقلاب اسلامی به سراسر جهان است.


انتهای پیام/ش
Share/Save/Bookmark
مرجع : لادیز