۱
 
در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه عنوان شد؛
آمریکا همیشه دشمن ملت ایران باقی خواهند ماند / تا آخرین قطره خون از کشور دفاع می کنیم
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب: 3287
 
فرماندار میرجاوه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن درشهرستان مرزی میرجاوه گفت:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه شرعی و قانونی هر ایرانی است .
5459
5459
به گزارش پایگاه خبری لادیز، راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور مردم مرز دار میر جاوه همزمان با سراسر کشور برگزار شد.
نسل جوان و دانش اموزانی که در این راهپیمایی حضور داشتند و انقلاب را درک نکرده اند، با شور و نشاط  پرچم سه رنگ و با صلابت ایران را دردستان خویش به حرکت در می آورند تا به دنیا نشان دهند که موج خروشان و سیل عظیم مردم ایران اسلامی   هرگز از حرکت نخواهد ایستاد چرا که فرزندان ایران تا دنیا دنیاست از پشتیبان آرمان های بلند انقلاب خواهند بود و به هیچ  بیگانه ای اجازه دخالت در امور ایران اسلامی را نخواهند داد.
از دور که نظاره می کنی لشگری را می بینی که با بانگ الله اکبر سی و هفتمین سالگرد انقلاب را جشن می گیرند و لرزه  بر اندام دشمنان می افکنند.
 

 
ما دانش آموزان،  سربازان امام خامنه ای هستیم
دختر نوجوانی می گوید: ما دانش آموزان سربازان امام خامنه ای هستیم و آمریکا بداند که سربازان کوچک ایران اسلامی تا پای خون از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.
دانش آموزی دیگر در حالی که پرچم ایران اسلامی را دستان کوچکش می فشارد به خبرنگار ما می گوید: اگر انقلاب اسلامی به پیروزی نمی رسید اکنون این استقلال و آزادی را نداشتیم و ما خود را مدیون خون شهدا می دانیم .
 

 
 
جوانان باید با بصیرت دشمن را بشناسند
جوان دیگری بیان داشت: شهدای انقلاب اسلامی با خون خویش نهال انقلاب را آبیاری کردند و اکنون نوبت ماست تا در شرایط حساس کنونی بصیرت داشته باشیم و با دشمن شناسی و آگاهانه  از این انقلاب دفاع کنیم.
 
آمریکا همیشه دشمن ملت ایران باقی خواهند ماند
پیرمردی که 30 بهار از انقلاب را درک کرده است، بیان می دارد: جمهوری اسلامی به ما عزت و ازادی هدیه داد و این آرامش و امنیتی که امروز در کشور داریم به برکت جمهوری اسلامی ایران است و دشمن بداند که ما تا پای جان پشتیبان انقلاب مان هستیم ، لبخندهای دشمن  هرگز ما را گمراه نخواهد کرد و آمریکا همیشه دشمن ملت ایران باقی خواهند ماند.
 

 
تا آخرین قطره خون از کشور دفاع می کنیم
فرماندارمیرجاوه در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن به خبرنگار ما اظهار کرد: شرکت در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه شرعی و قانونی هر ایرانی است، شخص بنده با احساس تکلیف و دین نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی در این راهپیمایی شرکت کرده ام .
محمد میهنی افزود: ایرانیان با حضور خودشان و شعار دادن در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایتشان را از انقلاب اسلامی اعلام کردند، ما به همه جهانیان خواهیم گفت که تا آخرین قطره خون پای دفاع از کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده ایم  .
Share/Save/Bookmark
 


maryam
۱۳۹۴-۱۱-۲۲ ۱۸:۳۳:۴۳
بسیار خوب بود (61)