امام جمعه اهل سنت میرجاوه:
راهپیمایی روز قدس نشانه تجدید پیمان مسلمانان با آرمان های امام خمینی است/ حضور مردم جهان در این روز به نوعی قدر دانی از شهدای محور مقاومت بود
تاریخ انتشار : جمعه ۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب: 19723
 
مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی میرجاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه، گفت: مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس با آرمان های معمار کبیر انقلاب تجدید بیعت کردند.
به گزارش لادیز؛ مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان مرزی میرجاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و گرامیداشت روز قدس در آخرین نماز جمعه ماه مبارک رمضان،گفت:مردم مرزنشین شهرستان میرجاوه با حضورشان در راهپیمایی روز قدس با ولایت فقیه  و آرمان های معمار کبیر انقلاب تجدید پیمان کردند،حضور با شکوه مردم نشانه همبستگی و انزجار مسلمانان از رژیم کودک کش صهیونیستی بود.

وی افزود:مردم ایران با حضورشان در روز جهانی قدس حماسه ای دیگر خلق کردند حضور مردم جهان در این روز به نوعی قدر دانی از شهدای محور مقاومت بالاخص سیدالشهدای این جبهه می باشد.

مولوی ریگیان پور با اشاره به برپایی سفره های افطاری از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره)،هنگ مرزی و نیروی انتظامی میرجاوه،اذعان کرد: سفره های افطاری که در طول ماه مبارک رمضان برای اطعام ایتام و مساکین برپا شد نمونه ی بارزی جهت ترویج فرهنگ این سنت حسنه است.

وی با اشاره به مراسم سالروز شهادت پرسنل هنگ مرزی که در تاریخ  ششم اردیبهشت 1396  در مرزمیرجاوه توسط اشرار کوردل به شهادت رسیدند، خاطر نشان کرد: این شهدای مظلوم برای حفظ امنیت و حریم مرزهای کشوربه شهادت رسیده اند و ما با ادامه دادن راه آنها به نوعی می توانیم قدردارن ریخته شدن خون پاک این شهدا باشیم .

امام جمعه اهل سنت میرجاوه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت شهید محمود آبسالان،تصریح کرد: ملت شهید پرور ایران هیچ گاه از مکتب حسینی و فرهنگ شهادت فاصله نخواهد گرفت و هرچه شهید در این راه تقدیم انقلاب کنیم شور و اشتیاق جوانان به ادامه راه شهدا بیشتر خواهد شد .

وی ضمن اشاره به حضور ریاست آموزش و پرورش در نماز جمعه، اذعان کرد: نباید از تربیت صحیح دانش آموزان غافل شویم  والدین و مربیان آموزشی  می توانند  دانش آموزان را با مکتب حاج قاسم بیشتر از گذشته آشنا کنند تا نسلی از حاج قاسم ها  برای آزادی قدس شریف آماده مقابله با رژیم کودک کش صهیونیستی باشند .

وی ضمن تقدیر از زحمات نیروهای انتظامی و نظامی در برقراری امنیت روز قدس گفت: راهپیمایی روز قدس امسال در امنیت کامل و بدون هیچ گونه مشکلی در استان با شکوه بیش از پیش برگزار شد .
انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark