امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه :
جمهوری اسلامی ایران به الگوی وحدت جهانی مبدل شده است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱
کد مطلب: 13552
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: ملت ایران به رهبری حضرت ایت الله امام خامنه ای محور وحدت جهانی محسوب می شود و امروزه به الگویی برای کشورهای مسلمان وآزادی خواه جهان تبدیل شده است .
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه شهرستان میرجاوه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام هفته وحت، اظهارکرد: ملت ایران به رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای محور وحدت جهانی محسوب می شود و امروزه به الگویی برای کشور های مسلمان وآزادی خواه جهان تبدیل شده است .
وی با تاکید بر اینکه دشمنان اسلام و انقلاب از وحدت و یکپارچگی ملت های مسلمانان هراس دارند،افزود: کشورهای غربی از جمله آمریکا و اسرائیل وحدت مسلمانان را پایان سلطه طلبی بر مظلومین جهان می دانند و برای تفرقه بین مردم و امت های مسلمان دست به هرکاری می زنند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با اشاره به لزوم حفظ وحدت در بین آحاد مردم،خاطر نشان کرد: یکی از دسیسه های خطرناک دشمنان موضوع تجزیه کشورهای اسلامی است که سیاست مداران آمریکایی با جدیت در این رابطه فعالیت می کنند که هوشیاری مردم فهیم ایران نقشه های شوم دشمنان را می تواندنقش بر آب کند .
وی تصریح کرد: وحدت جمهوری اسلامی ایران که در راس آن رهبری فرزانه وجود دارد باعث شده است که از ابتدای انقلاب تا کنون اتفاقات بسیار خوبی حاصل شود همچنان که اکنون شاهد وحدت بین مردم ورهبری ، مردم و دولت هستیم و این موضوع در کمتر کشوری بین مردم و مسئولین وجود دارد .
مولوی ریگیان پور با اشاره به سفر آتی رئیس جمهور به استان خواستار رسیدگی بیشتری به مردم محروم منطقه و بازدید معاونین رئیس جمهور از شرایط شهرستان میرجاوه شد واذعان کرد: در منطقه مرزی شهرستان میرجاوه با اینکه پتانسیل های بالایی در امور اقتصادی دارد،متاسفانه بازهم فقروبیکاری مشاهده می شود،باید در جهت ایجاد صنایع در منطقه و ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان میرجاوه تلاش های بیشتری انجام شود .
انتهای پیام / م. ر
Share/Save/Bookmark