امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
آزادی و اخوت ملت ایران از دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی است
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب: 14327
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با اشاره به اینکه اتحاد و اخوت در بین مردم ایران از دستاورد های انقلاب اسلامی است، گفت: دستاورد های نظام جمهوری اسلامی ایران در 39 سال گذشته بسیارزیاد بوده و این امر برای همگان قابل لمس است .
 به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به خدمات زیادی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی از اولین روزهای شکل گیری انقلاب تا کنون انجام شده است، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در 39 سال گذشته دستاورد های زیادی را به ارمغان آورده است که این امر برای همه آحاد جامعه قابل لمس است .
وی افزود : دررژیم طاغوت هیچ توجهی به مردم محروم درمناطق دورافتاده نمی شد اما به همت نظام جمهوری اسلامی هم اکنون در دورترین نقاط کشوربه مردم خدمات ارائه می شود و این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست .
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور خاطر نشان کرد : اتحاد و اخوت خوبی در شهرستان میرجاوه و استان سیستان و بلوچستان حاکم است و این وحدت و برادری در سایه اسلام و انقلاب اسلامی ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: استکبارجهانی و ضدانقلاب به دنبال ناامید کردن ملت ایران از انقلاب هستند اما مردم ما همواره از فتنه گران و ضدانقلاب اعلام برائت کردند چراکه مردم ما برای این انقلاب و ایجاد امنیت، شهدای بسیاری تقدیم کردند و اجازه نمی دهند دشمنان ملت ایران کشور را دچار تشنج کنند.
وی گفت: همه مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کنند تا این حرکت همانند سال های گذشته خاری در چشم دشمنان ملت ایران باشد.

انتهای پیام / م.ر
Share/Save/Bookmark