در نماز جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه عنوان شد
دولت آمریکا به دنبال تجزیه کشور های اسلامی است/ بسیج سازندگی همواره در کنار مرزنشینان بوده است
تاریخ انتشار : جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب: 14245
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: بسیج سازندگی همواره در کنار محرومان بوده و خدمات زیادی را برای مرزنشینان ارائه کرده است .
به گزارش پایگاه خبری لادیز،مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در رابطه با ستودنی بودن خدمات ارائه شده توسط مسئولین شهرستان برای مردم مرزنشین میرجاوه، اظهار کرد: در نظام جمهوری اسلامی اقشار ضعیف جامعه همواره مورد توجه قرار دارند. زحمات مسئولین شهرستان میرجاوه قابل تقدیر و قدر دانی است و مردم مرز نشین علاوه بر اینکه قدردان زحمات مسئولین هستند لیاقت خدمات و تلاش های بیشتری از سوی دولتمردان را دارند .

وی با اشاره به تسهیلات بسیج سازندگی به مردم میرجاوه،افزود:بسیج سازندگی همواره در کنار مردم محروم حضور داشته و بیش از 70 نوع خدمات را به کشاورزان، دامداران و مرزنشینان ارائه می کند .

امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه تصریح کرد: اتحاد و اخوت خوبی در شهرستان میرجاوه حاکم است و این وحدت و برادری در سایه اسلام و انقلاب اسلامی ایجاد شده است، تجربه ثابت کرده است هرگاه کفار و دشمنان در صفوف مسلمین رخنه کرده اند یکدلی و اتحاد از جامعه رخت بسته است.
مولوی ریگیان پور با اشاره به لزوم حفظ وحدت در بین آحاد مردم،خاطر نشان کرد: یکی از دسیسه های خطرناک دشمنان موضوع تجزیه کشورهای اسلامی است که سیاست مداران آمریکایی با جدیت در این رابطه فعالیت می کنند که هوشیاری مردم فهیم ایران نقشه های شوم دشمنان را می تواندنقش بر آب کند .
وی با بیان این مطلب که موضوع حاشیه نشینی و معضلات محله برفی در حال مرتفع شدن است،اذعان کرد: شهروندان ساکن محله برفی در راستای قوانین با مسئولین مربوط به ساماندهی وضعیت مسکن ها دراین محله همکاری لازم را داشته باشند تا مسئولین بتوانند هرچه سریعتر خدمات شهری را به مردم ساکن این منطقه ارائه دهند .
انتهای پیام /م.ر
Share/Save/Bookmark