امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
انقلاب اسلامی قیام محرومین درمقابل فساد و ظلم بود/ عدالت اجتماعی رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب: 17659
 
امام جمه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: انقلاب اسلامی ایران برخاسته از دل محرومین و مستضعفین جامعه در مقابل رژیم فاسد و ظالم پهلوی بود.
 به گزارش لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به فرارسیدن چهل و دومین بهارانقلاب و خدماتی که در طول عمر بابرکت انقلاب اسلامی به مردم شده است،خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی ایران برخاسته از دل محرومین و مستضعفین جامعه در مقابل رژیم فاسد و ظالم پهلوی بود و یکی از دلایلی که انقلاب پیروز شد برقراری عدالت اجتماعی و فراهم ساختن امکانات برای محرومین جامعه از ابتدای انقلاب تاکنون است .

وی با بیان این مطلب که مردم میرجاوه با رعایت کامل پروتکل های استاندارد مصوب ستاد کرونای کشور آمادگی برگزاری جشن پیروزی انقلاب را دارند،اذعان کرد: هر سالی که ازعمرانقلاب اسلامی می گذرد جشن پیروزی انقلاب بزرگترو باشکوه تر برگزار می شود .

وی ضمن ابراز خرسندی از آزادی دو مرزبان که بیش از 2 سال قبل توسط گروهک تروریستی جیش الظلم به اسارت درآمده بودند، تصریح کرد: از همه کسانی که درارتباط با آزادی این دو مرزبان عزیز تلاش های بی وقفه داشتند تشکر می کنیم و ازاینکه این دو مرزبان به آغوش وطن بازگشتند خوشحال هستیم .

امام جمعه شهرستان مرزی میرجاوه گفت: مرز میرجاوه فرصت اقتصادی بزرگی برای شهروندان این شهرستان محسوب می شود تعداد زیادی از مردم از این راه امرار معاش می کنند ساماندهی گذر مرزی به معیشت مردم میرجاوه کمک بسزایی خواهد کرد.

وی ضمن تشکر از پرسنل وزارت بهداشت،خاطر نشان کرد: نیروهای بیمارستان و مرکز بهداشت با کمک مردم و یاری خداوند توانستند بیماری کرونا را در شهرستان میرجاوه تا حد بسیار مطلوبی کنترل کنند اما همچنان همه مردم باید تا حذف کامل این ویروس منحوس تلاش و همکاری با زحمت کشان عرصه بهداشت و سلامت را ادامه دهند.

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark