امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه:
مردم و مسئولین باید در جهت تحقق اصول گام دوم انقلاب گام بردارند
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۵
کد مطلب: 17660
 
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه درخطبه های این هفته نمازجمعه گفت: همه مردم و مسئولین باید در چهار چوب اصول گام دوم انقلاب گام بردارند
 به گزارش لادیز؛ مولوی عبدالرحیم ریگیان پور امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه درخطبه های این هفته نمازجمعه حضور آحاد مردم در یوم الله 22 بهمن امسال را پرشور خواند، و اظهار کرد: مردم مرزنشین شهرستان میرجاوه با وجود اینکه راهپیمایی امسال به دلیل همه گیری بیماری کرونا متفاوت برگزار شد با رعایت پروتکل های بهداشتی حضور بسیار پر شوری را رقم زدند .

وی با بیان این مطلب که مردم میرجاوه همواره ولایت مدار بودند، خاطر نشان کرد: مردم ارزش دست آورد های انقلاب را می دانند که این دست آورد ها حاصل مدیریت انقلاب اسلامی در جهت درست بوده است .

امام جمعه اهل سنت با اشاره به رهنمود ها و بیانات  مقام معظم رهبری، اذعان کرد: وجود رهبری مدبر، دلسوز و فرزانه از مهمترین علل موفقیت انقلاب اسلامی تا کنون بوده است و از این به بعد همه مردم و مسئولین باید در چهار چوب اصول گام دوم انقلاب گام بردارند چرا که بیانات مقام معظم رهبری، همانند چراغی روشن کننده راه برای ملت ایران است .

وی در ادامه خطبه های این هفته ضمن تشکر از نیروهای دانشگاه علوم پزشکی، افزود: بیمارستان 33 تختخوابی دار الشفاء میرجاوه به دلیل اینکه تنها بیمارستان این شهرستان است پاسخگوی جمعیت 50 هزار نفری میرجاوه نخواهد بود بنابراین نیاز دارد که به بیمارستان 50 تختخوابی ارتقاء داده شود .

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور گفت: انقلاب اسلامی ما با سایر ملت ها تفاوت های زیادی دارد چرا که برای تحقق آرمان های معمار کبیر انقلاب، ملت ایران با جان و دل خونشان رابه پای درخت انقلاب ریختند و ما قدردان این جانفشانی ها و ایثار گری ها در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی خواهیم بود .

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark