امام جمعه اهل سنت میرجاوه :
دستگاه قضا جمهوری اسلامی ایران مستقل از حزب و جناح است /گروهک تروریستی منافقین محکوم به نابودی است
تاریخ انتشار : جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب: 12160
 
مولوی ریگیان پور علاوه براشاره به اقتدار قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران گفت : گروهک تروریستی منافقین محکوم به نابودی است .
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ مولوی ریگیان پور در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن اشاره به برکات و خوبی های ماه مبارک رمضان اظهار کرد: عبادات و تلاوت قرآن نباید صرفا در ایام ماه مبارک رمضان انجام شود و بسیار پسنیده و خوب است که افراد در حال و هوای عبادت بمانند و نفس و بدنشان را عادت به عبادت بدهند و در همه حال از گناهان دوری کنند .
وی با بیان تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت ایت الله بهشتی و یارانشان افزود : منافقین در هیچ جای دنیا پایگاهی ندارند و مردم دنیا ازهیچ گروه تروریستی با هرهدفی که باشد حمایت نخواهند کرد، گروهک تروریستی منافقین محکوم به نابودی و فنا است .
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه با اشاره به فرارسیدن هفته قوه قضاییه خاطر نشان کرد : قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران کاملا مستقل از هر جناح، حزب و گروهی است و دلیل اصلی اقتدار این نهاد پیروی از قوانین اسلام ناب محمدی است .
وی با اشاره به بیانات هفته گذشته مقام معظم رهبری تصریح کرد : بیانات رهبر معظم انقلاب همانند همیشه راهنمای همه مردم در داخل و خارج کشور است و اطاعت و پیروی از رهنمود های رهبری رمز بقای جمهوری اسلامی ایران است .
مولوی ریگیان پور ضمن اشاره به شرایط اقتصادی مرزنشینان شهرستان میرجاوه گفت : در حال حاضر مردم نیاز به فعالیت اقتصادی مستمر و پایدار در مرز دارند، مردم شهرستان میرجاوه علاوه بر مرزنشینی وظیفه ای به عنوان مرزداری هم دارند و از مرزهای کشور پاسداری می کنند. مرز میرجاوه پتانسیل های اقتصادی بالایی دارد و از مسئولین مربوطه خواستار فعالیت بیشتر مردم در زمینه واردات دام از طریق مرز میرجاوه در چهار چوب قوانین کشور شد .
انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark