اهدای 10 هزار متر زمین برای احداث مدرسه توسط خیرین میرجاوه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۳
کد مطلب: 16750
 
پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز درمحل سالن فرهنگ آموزش وپرورش میرجاوه برگزار شد.
اهدای 10 هزار متر زمین برای احداث مدرسه توسط خیرین میرجاوه
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ پنجمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با حضور اربابی معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی،مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه و جمعی از مسئولین شهرستان و خیرین مدرسه ساز در محل سالن ورزشی فرهنگ اداره برگزار شد.

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه در این مراسم ضمن ارائه گزارش و قدردانی از تلاش های خیرین در توسعه فضاهای استاندارد شهرستان اظهار کرد: قبل از انقلاب تنها 19 فضای آموزشی در شهرستان وجود داشته که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این رقم به 192 فضا افزایش پیدا کرده است.

سید محمد علی میری افزود: از سال 1380 تا کنون بالغ بر 80 واحد آموزشی ساخته شده که تعداد27 واحد توسط خیرین ساخته شده است.

اربابی معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی استان نیز بیان کرد : با تلاش خیرین بومی در چند سال اخیر جهش قابل توجهی در ساخت مدارس استان اتفاق افتاده و تلاش بر این است که این فرهنگ در استان نهادینه شود.

در این مراسم از خیرین بومی شهرستان به واسطه تلاش های ارزنده در جهت ساخت و توسعه فضاهای آموزشی تقدیر به عمل آمد و بیش ازده هزار متر زمین توسط خیرین بومی به آموزش و پرورش اهدا شد. اجرای برنامه های متنوع نظیراجرای سرود محلی، سرود دانش آموزی وبرپایی نمایشگاه صنایع دستی توسط مدیران ودانش آموزان از دیگر برنامه ها درحاشیه این مراسم بود.

 Share/Save/Bookmark