رویت واضح یک یوفو روی ماه! +فیلم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
کد مطلب: 15850
 
یک ستاره شناس آماتور توانست لحظه عبور یک یوفو از روی ماه را با وضوح بسیار بالا ثبت کند.
رویت واضح یک یوفو روی ماه! +فیلم
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛یک ستاره شناس آماتور اهل انگلیس با استناد به ویدئویی که به تازگی از روی ماه تهیه کرده ادعا کرده است که توانسته تصویر واضحی از لحظه عبور یک یوفو یا شی پرنده ناشناس از روی ماه را ثبت نماید. حال نظریه پردازان توطئه با استناد به این ویدئو می گویند قطعا سازمان فضایی آمریکا یا ناسا رازهایی را از مردمان جهان پنهان نگه داشته است.

این ویدئو توسط شخصی با نام "جیسون کالوم" و هنگامی که او با تلسکوپ سرگرم تماشای سطح ماه بود تهیه شده است. در این ویدئو که در منطقه " برکنل" انگلیس تهیه شده است یک شی پرنده ناشناس سیاه رنگ کوچک با سرعتی زیاد از سمت راست به سمت چپ ماه حرکت می کند. جیسون پس از مشاهده این یوفو تلاش کرد تا او را با کمک لنز تلسکوپ تعقیب کند اما زمانی که این شی از روشنایی سطح ماه عبور و وارد تاریکی شد تعقیب آن غیرممکن گردید.

او با آپلود این ویدئو در کانالی در یوتیوب از بینندگان خواست تا نظرات خود را در مورد آن ابراز کنند. یکی از بینندگان در کامنتی نوشت : "بیشتر شبیه به یک سفینه است که با توجه به سرعت و حرکت آن روی ماه می تواند ماهیتی فرازمینی داشته باشد." همچنین کابر دیگری در کامنتی نوشت : "شبیه به این است که روی ماه در حال جستجوی چیزی است. می تواند شوالیه سیاه یا سفینه متعلق به موجودات فضایی باشد."

گفتنی است؛ بنا به نظریه برخی نظریه پردازان توطئه، شوالیه سیاه همان سفینه متعلق به فرازمینی ها است که توسط آنها برای رصد زمین در مدار زمین قرار گرفته است. این نظریه پس از انتشار عکسی توسط ناسا در سال 1998 قوت گرفت. البته ناسا پس از انتشار گسترده این عکس، شی قابل رویت در عکس را تنها یک زباله فضایی دانست.

 
 
00:00 01:16

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark