روحیه اخلاص و ولایتمداری عامل قدرت سپاه و بسیج است/فرهنگ جهادی بسیج باید در جامعه و بین مسئولین گسترش یابد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب: 15814
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: روحیه جهادی بسیجیان برگرفته از قرآن و احادیث است، کمک به محرومین و قشر ضعیف باعث دلگرمی مردم است و فرهنگ جهادی بسیج باید در جامعه و بین مسئولین گسترش یابد.
روحیه اخلاص و ولایتمداری عامل قدرت سپاه و بسیج است/فرهنگ جهادی بسیج باید در جامعه و بین مسئولین گسترش یابد
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: بسیج در این استان کمتر توسعه یافته و محروم خدمات ارزنده ای داشته است و برنامه های خوبی را اجرا کرده است هدف بسیج محرومیت زدایی، خدمت رسانی و آبادانی است.

وی افزود: مردم نیز به این باور رسیده اند که بسیج و سپاه همیشه کنار آنهاست،دشمن جنگ اقتصادی و روانی گسترده ای را علیه کشور آغاز کرده است و بسیج با خدمت رسانی در محرومیت زدایی باعث ایجاد روحیه نشاط در قشر ضعیف و ناامیدی دشمنان شده است.

وی خاطرنشان کرد:روحیه جهادی بسیجیان برگرفته از قرآن و احادیث است، کمک به محرومین و قشر ضعیف باعث دلگرمی مردم است و  فرهنگ جهادی بسیج باید در جامعه و بین مسئولین گسترش یابد.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: ضربه مهلت موشک های سپاه به تروریست های تکفیری موجی از خوشحالی را در مردم به وجود آورد و سپاه انتقام کوبنده ای از تروریست های جنایتکار گرفت، امروز مردم به این یقین رسیده اند که سپاه و بسیج در هر شرایطی در کنار آنهاست و این روحیه اخلاص و ولایتمداری عامل قدرت سپاه و بسیج در جهان است.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark