نماینده مردم میرجاوه در مجلس :
مردم ایران از حمله موشکی به پایگاه امریکایی خوشحال شدند/ همگان در انتظار انتقامی سخت تر
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۱
کد مطلب: 17613
 
اسماعیل حسین زهی نماینده مردم شهرستان میرجاوه در مجلس گفت : مردم ایران منتظر انتقام از امریکا جنایتکار بودند و باید این انتقام ادامه داشته باشد.
اسماعیل حسین زهی نماینده مردم میرجاوه در مجلس در گفتگو با لادیز؛با بیان اینکه اقدام دولت آمریکا در رابطه با شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی یک اقدام تروریستی بود،افزود:برهمگان روشن بود که این اقدام آمریکا نقض فاحش حقوق بشر بود چراکه در کشور عراق فرمانده نظامی یک کشور دیگر را با عملیات تروریستی وبه بهانه های واهی به شهادت رساند.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران ملتی بزرگ و با عقبه تاریخی بسیار کهن است،گفت:دولت آمریکا هیچ وقت با ملت بزرگ ایران قابل مقایسه نبوده و ترس همیشگی دولتمردان آنهادر مواجهه نیروهای ایرانی بارها به جهانیان به اثبات رسیده است.

نماینده مردم میرجاوه در مجلس با بیان این مطلب که ایران باید پاسخ محکمی به اقدام جنایتکارانه آمریکا می داد،افزود:مردم ایران برای انتقام سخت از سوی نظامیان کشورمان لحظه شماری می کردند و به محض اینکه از حمله موشکی ایران به پایگاه نظامی آمریگا مطلع شدند بسیار خوشحال شدند .

وی تصریح کرد:با وجود حس رضایت ملت ایران در رابطه به پاسخ دندان شکن به دولت آمریکا باز هم مردم منتظر انتقام سخت تری نسبت به آمران و عاملان این جنایت بین المللی می باشند .

اسماعیل حسین زهی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب که از این اقدام با عنوان سیلی کوچک یاد کردند،خاطر نشان کرد:حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد ابتدای انتقام سخت از دولتمردان جنایتکار آمریکا بوده و تا اخراج آنها از منطقه این اتقام ادامه خواهد داشت .
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark