سرمایه گذاری در شهرک صنعتی میرجاوه سبب جهش تولید می شود/ مجتمع های رفاهی و گردشگری تا پایان فروردین تعطیل است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۷
کد مطلب: 17460
 
اولین جلسه شورای اداری شهرستان مرزی میرجاوه به منظور تبیین اولویت های سال۹۹ در محل فرمانداری برگزار شد.
سرمایه گذاری در شهرک صنعتی میرجاوه سبب جهش تولید می شود/ مجتمع های رفاهی و گردشگری تا پایان فروردین تعطیل است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛اولین جلسه شورای اداری شهرستان مرزی میرجاوه در سال جدید به منظور اتخاذ تمهیدات لازم پیرامون تحقق فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر شعار جهش تولید و همچنین تبیین اولویت های شهرستان در حوزه های مختلف برگزار شد.
فرماندار میرجاوه در این جلسه گفت: مطابق فرمایش مقام معظم رهبری، در شرایط سخت اقتصادی نیز میتوان به خوداتکایی رسید و این همان هدف اصلی جمهوری اسلامی است.
محمود امیریان افزود: تحقق شعار جهش تولید در شهرستان میرجاوه از طریق تقویت شهرک صنعتی،  ارتقای ساختار اداری و افزایش سرمایه های اجتماعی از اولویت‌های مهم سال  ۹۹است و باید برای حهش تولید، به شهرک صنعتی میرجاوه توجه ویژه شود.


 

وی تلاش و وحدت دولت، مردم، سپاه، ارتش و سایر نهادها در پیشگیری از ویروس کرونا قابل تقدیر دانست و اذعان کرد:از ابتدای شیوع کرونا بیش از ۶هزار زائر پاکستانی پس از غربالگری از پایانه مرزی میرجاوه  به کشورشان بازگشتند.

وی با بیان اینکه بازارچه مرزی میرجاوه تعطیل شده است، ادامه داد: کلیه مجتمع های رفاهی و گردشگری تا پایان فروردین ماه تعطیل است و شهروندان به شهر میرجاوه سفر نکنند چرا که ورودی شهر توسط نیروهای هلال احمر و شبکه بهداشت غربالگری می شوند در صورت مشاهده ۱۴ روز قرنطینه خواهند شد.

همچنیین در سال جدید کلیه اعضای شورای اداری شهرستان مرزی میرجاوه با حضور در گلزار شهدا گمنام این شهرستان با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark