برگزاری کارگاه آموزشی اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد در میرجاوه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۰
کد مطلب: 16975
 
مدیرکمیته امداد شهرستان میرجاوه گفت:دوره آموزشی ترویجی اشتغال برای ۱۸۲ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میرجاوه برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی اشتغال ویژه مددجویان کمیته امداد در میرجاوه
منصور نورا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: کارگاه آموزشی اشتغال و کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد میرجاوه برگزار شد و در این دوره آموزشی ترویجی اشتغال تعداد ۱۸۲ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شرکت کردند.
وی افزود:این کارگاه آموزش ترویجی اشتغال و مهارت های شغلی با هدف بهبود و سرعت بخشی اجرای طرح های خودکفایی کمیته امداد، ارتقاء سطح آگاهی مجریان طرح های اشتغال با آموزش های لازم در زمینه های مشاوره شغلی به افراد، ایمنی کار و بهداشت حرفه ای برگزار شد.
وی خاطرنشان کرد: همچنین دوره‌های آموزشی بلند مدت فنی و حرفه‌ای در طول سال با هدف مهارت‌آموزی برای ۹۰ نفر از مددجویان جویای کار برگزار شده است با موضوع فرهنگ کار و تلاش و کسب روزی حلال و نقش آن در مدیریت اقتصادی خانواده، اصلاح الگوی مصرف آشنا شدند.
نورا تاکید کرد: در ده ماهه نخست سال جاری ۸۷ طرح اشتغال با اعتبار بیش از پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در زمینه های مختلف شغلی از جمله دامداری، خدمات، صنایع دستی و کشاورزی اجرا شده است.

 
Share/Save/Bookmark