جمهوری اسلامی ایران جلوه عینی وحدت و یکدلی است/مدیران خیرخواه و انقلابی باعث پیشرفت جامعه می شوند
تاریخ انتشار : جمعه ۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب: 16163
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:دیران باید خیرخواه و انقلابی باشند تا جامعه پیشرفت کند.
جمهوری اسلامی ایران جلوه عینی وحدت و یکدلی است/مدیران خیرخواه و انقلابی باعث پیشرفت جامعه می شوند
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته، اظهار کرد:خداوند در کنار نماز به انفاق توجه می‌دهد تا ارزش و اهمیت آن مشخص شود، انفاق وصدقه در راه خدا ابعاد بسیاری دارد و می تواند جانی، مالی، حرکت در مسیر اسلام و یا با قلم باشد.
وی افزود:هفته وحدت را پشت سرگذاشتیم اتحاد جهان اسلام باعث افزایش قدرت مسلمانان است جمهوری اسلامی ایران جلوه عینی وحدت و یکدلی است همه ما مسلمانان باید باهم متحد باشیم و در مقابل استکبار یکصدا بوده تا از این تفرقه که باعث ظلم در برخی کشورهای اسلامی مانند یمن و سوریه شده دور شویم.
وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران تلاش های بیشماری برای وحدت دنیای اسلام انجام داده و کنفرانس وحدت دنیای اسلام نمونه ای از این تلاش هاست سایر سران کشورهای اسلامی نیز باید روحیه وحدت و استکبارستیزی رهبرمعظم انقلاب را الگو قرار دهند.
وی ضمن قدردانی از تلاش سپاه پاسدارات برای آزادی مرزبانان میرجاوه، تاکید کرد: همه مسئولان باید تمام توان دیپلماسی خود را برای باز گرداندن تمام مرزبانان اسیر شده توسط تروریست ها به کار بگیرند و فرزندان این مملکت را به آغوش وطن برگردانند.
مولوی ریگیان پور اذعان کرد: مدیران باید خیرخواه و انقلابی باشند تا جامعه پیشرفت کند مدیران لایق و دلسوز می توانند با تلاش و کوشش باعث پیشرفت و محرومیت زدایی از استان شوند
Share/Save/Bookmark