دایی: آنها گردن کلفتی کردند مقابل شان ایستادم/هر چه قدر بخواهیم خودمان را سالم نشان دهیم نقاب ها کنار می رود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۷
کد مطلب: 13823
 
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آنها مقابل من گردن کلفتی کردند و وقتی کسی گردن کلفتی کند شاهرگم هم برود جلویش می‌ایستم.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛به نقل از خبرنگاران جوان؛ و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان اظهار کرد: با یک وقفه کوچک کارمان را شروع می‌کنیم. بازی مهم و حیاتی با سپاهان داریم که تلاش می‌کنیم موفق شویم. با اینکه بازیکن جدیدی نگرفتیم اما با همین نفرات هم تلاش می‌کنیم برنده شویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا بیان کرد: آنها مقابل من گردن کلفتی کردند و عکس‌العملی هم نشان ندادند. همه من را می‌شناسند. وقتی کسی گردن کلفتی کند شاهرگم هم برود جلویش می‌ایستم. چه برسد به این آدم‌ها که تازه به ورزش آمده‌اند. سوابق مدیریتی‌شان هم مشخص است که در کجا مدیریت کرده‌اند و کجاها ورشکسته شده است که آقایان سر کار بودند و چه ضرر و زیانی به مردم رسیده است.

وی در مورد بحث جدال لفظی با طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس در برنامه ورزشی گفت: من یک قراراد سومی داشتم که نامه دادم و گفتم پول‌هایی که خرج کردم و از جیبم برای مالیات و کمیته انضباطی دادم را بدهیم ادعایی در مورد آن قرارداد ندارم. نامه‌ای هم به کمیته انضباطی فرستادم متاسفانه آقایان عین خیالشان نبود. فردای برنامه نود عکس معاونانش را هم منتشر کردم تا مردم ببینند. چطور معاونان این آقا با من جلسه داشتند و او خبر نداشته؟ در مورد من هزار شاهد می‌آید و حرف می‌زند اما ببینید با بچه‌های دیگر چه کرده‌اند. من سر جای خودم ببینید آنها در باشگاه پرسپولیس چه بلایی سر بقیه آوردند. بحث ۱۱۰ میلیون و ۳ میلیارد نیست. از ابتدا هم موضوع قرارداد سال سوم من بوده. با احترام به هواداران پرسپولیس از آن گذشتم و گفتم فقط پول خودم را بدهید.

دایی همچنین عنوان کرد: اگر سوابق مدیریتی آقایان را نگاه کنید، می‌بینید که به چه چیزی می‌رسید. هر قدر بخواهیم خودمان را سالم جلوه دهیم یک روز پرده و نقاب کنار می‌رود. با حمله کردن به جایی نمی‌رسید. نباید به دروغ مسائلی را مطرح کنید. من نمی‌توانم این دروغ‌ها را بشنوم و ساکت بنشینم. به هیچ عنوان بحث اینها درست گزارش داده نشده است. متاسفانه این مسائل وجود دارد. ما برای سهل‌انگاری خودمان و اطلاعات غلطی که می‌دهیم فکر می‌کنیم چند باشگاه را نجات داده‌ایم. ولی فکر آینده را نمی‌کنیم.مثل مدیران باشگاه‌ها که می‌گویند الان ما هستیم و فکر الان را می‌کنیم و کاری به آینده واینکه چه اتفاقی در آینده می‌افتد ندارد. من کاری به این مسائل ندارم.

 انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark