حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب: 16767
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:مردم مرزدار میرجاوه با حضوری باشکوه در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی حماسه ای زیبا و تاریخی خلق کردند.
حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: امروز مردم میرجاوه در کنار سایر ملت ایران با حضوری باشکوه در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22بهمن حماسه ای زیبا و تاریخی خلق کردند.

وی افزود: مردم مرزدار و غیور ما از اصناف مختلف اعم از پیر و جوان با عزمی راسخ و گامی استواردر این راهپیمایی حضور یافتند و با سر دادن شعارهایی کوبنده، ضمن برائت مسلیمین جهان از سیاستهای زورگویانه استکبار جهانی و بویژه آمریکای جهانخوار و نشان دادند که تحریم و جنگ اقتصادی تاثیری در اراده ملت ایران درمبارزه با استکبار و حمایت از انقلاب ندارد.

وی با بیان اینکه حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است، خاطرنشان کرد:اگر چه دشمنان در چهلمین سال پیروزی انقلاب دست به هر توطئه و فشار اقتصادی زدند تا ملت ما را از انقلاب دور کنند اما امروز مردم در این راهپیمایی دشمن شکن، خشم و انزجار قلبی خود را از سیاست های پلید استکبار جهانی اعلام کردند و وفاداری خود را به آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را به جهانیان نشان دادند.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران سراسر خیر و برکت برای ملت ایران و به خصوص مردم سیستان و بلوچستان بود و مردم قدردان نعمت انقلاب هستند و با جان و دل از انقلاب خویش حفاظت می کنند.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark