کلید حل مشکلات اقتصادی تکیه بر توان داخلی است نه کدخدا/ اعمال تحریم های ظالمانه نشان دهنده استیصال دشمنان در مقابل قدرت انقلاب است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۲
کد مطلب: 15821
 
نماینده مردم زاهدان گفت:دولتمردان به جای تکیه بر توان داخلی چشم به بیرون مرزها برای حل مشکلات دوخته اند در حالیکه کلید حل مشکلات اقتصادی تکیه بر توان داخلی است نه تکیه بر کدخدا.
کلید حل مشکلات اقتصادی تکیه بر توان داخلی است نه کدخدا/ اعمال تحریم های ظالمانه نشان دهنده استیصال دشمنان در مقابل قدرت انقلاب است
حسینعلی شهریاری در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: نیروی جوانی و عدالتخواهی جوانان دو ویژگی مهم در جهت سازندگی و دفاع از نظام جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب توسط نسل جوان کشور است از این رو مقام معظم رهبری بر نقش جوانان در اعتلای کشور تاکید ویژه ای دارند.


وی افزود: تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر استفاده ابزاری دشمنان از تحریم ها برای مقابله با انقلاب اسلامی نشان دهنده ضعف و استیصال دشمنان در مقابل قدرت انقلاب اسلامی است و این سخن نهیبی بر مسولین و دولتمردان است تا در برای پیشرفت کشور چشم به بیرون از مرزها نداشته و بر ظرفیت های داخلی تکیه کنند.

وی اقتصاد مقاومتی را تنها راه حل مشکلات اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: اگر دولتمردان در کنار سایر دستگاه های اجرایی اقتصادمقاومتی را در کشور عملیاتی کنند تحریم ها نمی تواند هیچ ضربه ای به اقتصاد کشور وارد کند اما دولتمردان به جای تکیه بر توان داخلی چشم به بیرون مرزها برای حل مشکلات دوخته اند در حالیکه کلید حل مشکلات اقتصادی تکیه بر توان داخلی است نه تکیه بر کدخدا.

شهریاری با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا تنها مشکل دولت آمریکا با ملت ما نیست, تاکید کرد: استکبارجهانی با انقلاب و ایدئولوژی انقلاب اسلامی مشکل دارد چرا که دولتمردان آمریکایی می دانند با قدرت گرفتن کشور ما، ایران اسلامی به الگویی بی مانند برای تمام کشورهای جهان به ویژه مستصعفین دنیا تبدیل می شود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس اذعان کرد: امروز دشمن سعی دارد از مشکلات اقتصادی برای نفوذ در کشور و ایجاد آشوب استفاده کند اما اگر مسئولین همانند مردم عادی ساده زیست باشند و اشرافی گری را کنار بگذارند بدون شک مردم بادلگرمی بیشتری دولت را همراهی خواهند کرداما امروز دولتمردان در رفاه و آسایش هستند و مردم را در تنگناهای اقتصادی رها کرده اند.
Share/Save/Bookmark