دختر ۱۲ ساله فلسطینی که صهیونیست‌ها از او وحشت دارند! +فیلم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب: 14821
 
یک دختر نوجوان با افشاگری‌های خود به دو زبان انگلیسی و عربی در شبکه‌های اجتماعی به دردسری بزرگ برای صهیونیست‌ها تبدیل شده است.
دختر ۱۲ ساله فلسطینی که صهیونیست‌ها از او وحشت دارند! +فیلم
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛"جنی جهاد تمیمی" دختری 12 ساله اهل شهرک "النبی صالح " واقع در رام الله است که به دو زبان عربی و انگلیسی جنایات اسرائیلی را با حمله به محل زندگی او برای جهانیان فاش می کند.

"جهاد تمیمی" به خاطر شجاعت وصف ناشدنی اش از شهرت فراوانی برخوردار بوده و همچنین اتحادیه خبرنگاران ضمن ارائه کارت عضویت افتخاری به او ، بابت افشاگری هایش علیه این رژیم اشغالگر تشکر و قدردانی به جا آورده است.

جالب است بدانید که حتی دولت اسرائیل نیز به احساس خطر خود از وجود دختر 12 ساله فلسطینی که به کوچک‌ترین خبرنگار دنیا معروف است اعتراف کرده و او را خطرناک تر از عهد التمیمی وصف می کند.

به نوعی می توان گفت جنی جهاد تمیمی تبدیل به خاری شده که صهیونیست ها به خاطر شهرت و محبوبیتش در جهان قدرت و جرات خارج کردن آن از چشم خود را ندارند.

گفتنی است عهد التمیمی نیز دختری است که با زدن سیلی  به صورت دو سرباز صهیونیست به نماد شجاعت  نه تنها برای فلسطینی ها بلکه در بسیاری از کشورها تبدیل شد. طبق گزارش "النشره"به تازگی "بتسالئیل اسموتریچ" یکی از اعضای"کنست" پارلمان رژیم صهیونیستی درباره این دختر که برایش حکم هشت ماه حبس تعلیقی و پرداخت 1500 دلار غرامت در صورت تکرار اقداماتش صادر شده گفت:دست کم می بایست هنگام مقاومت التمیمی مقابل سربازان آنها به پای او شلیک می کردند تا برای همیشه خانه نشین شود!

در ادامه ویدئویی از افشاگری های جنی جهاد تمیمی را می بینیم که سربازان صهیونیست سعی در جلوگیری از حضور وی در مقابل دوربین دارند.

 
 
00:00 00:52
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark