سرطایفه کرد تمین شهرستان میرجاوه:
پیوند عشایر بلوچ با انقلاب اسلامی ناگسستنی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب: 14399
 
سرطایفه کرد تمین گفت: عشایر و قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و پاسدار خون شهیدان هستند و با عشق به ولایت فقیه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند.
پیوند عشایر  بلوچ با انقلاب  اسلامی ناگسستنی است
عبدالنبی کرد در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: با توجه به یاوه گویی های آمریکا و اسراییل و برخی کشورهای مرتجع عرب که به دنبال آشوب در کشور ما هستند مردم مرزدار میرجاوه هم صدا با سایر ملت ایران امروز با عشق و علاقه به وطن به صحنه آمدند و حماسه ای دیگر آفریدند.

وی افزود: اگر ترامپ به ملت ایران توهین می کند ملت ما نشان دادند که دوستدار وطن و رهبر خویش هستند و یاوه گویی های ترامپ و خامیانش عزم مردم ما را در حمایت از انقلاب راسخ تر از گذشته می کند.

وی با بیان اینکه امسال حضورمردم میرجاوه بسیار پرشور از سال های گذشته بود ، خاطرنشان کرد: مردم ایران تاکنون با راهنمایی های داهیانه رهبر انقلاب در مقابل دشمنان ایستاده اند ، مردم ما مردمی بصیر انقلابی هستند و با حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن با عشق و علاقه به انقلاب اسلامی حماسه ای دیگر افریدند .

کرد با بیان اینکه قوم بلوچ امروز بیعتی مجدد با انقلاب و مقام معظم رهبری داشتند، تاکید کرد: عشایر و قوم بلوچ همواره پشتیبان انقلاب و پاسدار خون شهیدان هستند و با عشق به ولایت فقیه در راهپیمایی 22 بهمن حضور یافتند تا به جهانیان نشان دهند که ما قوم بلوچ همواره پیرو ولایت فقیه و پاسدار خون شهدا هستیم و پیوند عشایر بلوچ با انقلاب اسلامی ناگسستنی است.
Share/Save/Bookmark