توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب: 17151
 
ریس اتاق بازرگانی استان گفت: با توجه به وقوع سیل در خوزستان و بسته شدن مرز شلمچه، توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه اتفاق افتاده است.
توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛راستی ناظر و مدیرکل گمرکات سیستان و بلوچستان به همراه رییس اتاق بازرگانی و فرماندار میرجاوه از گمرک و پایانه مرزی شهرستان میرجاوه بازدید کردند.
راستی در این بازدید اظهار کرد: مسائل و مشکلات موجود در گمرک میرجاوه در این بازدید شناسایی و مورد بررسی قرار گرفت تا با هماهنگی ادارات مستقر در پایانه مرزی میرجاوه و پیگیری از طریق استان، این مشکلات به زودی حل شود.
وی افزود:بررسی و رفع موانع و مشکلات موجود در گمرک میرجاوه با هدف تسریع در روند صادرات و تسهیل در تردد خودروهای ترانزیت در گمرک و پایانه مرزی است  گمرک میرجاوه جایگاه ویژه ای در استان و کشور دارد و در این دوران تحریم، تسریع در روند صادرات یکی از اهداف و الویت های ماست.
ریگی ریس اتاق بازرگانی استان نیز دراین بازدید بیان کرد: با توجه به وقوع سیل در خوزستان و بسته شدن مرز شلمچه، توقف ۲۰۰ خودرو ترانزیت حامل بار سیب زمینی در گمرک میرجاوه اتفاق افتاده است و این بازدید برای رفع این مشکل انجام شد.
Share/Save/Bookmark