کرونا فرصتی برای دشمن شناسی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۶
کد مطلب: 17412
 
رسانه های وابسته به نظام سلطه همه تلاششان دامن زدن به اضطراب،ترس و ناامیدی ملت ایران است.این رسانه ها تاب آوری ملت ایران را نشانه گرفته اند و می کوشند از آب گل آلود توسط ویروس کرونا، ماهی فتنه بگیرند!
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛«مهدی فضائلی» در یادداشتی نوشت:

در هنگامه سختی ها و در میدان کارزارها می توان دوستان و دشمنان را بهتر و عمیق تر شناخت.

دوست واقعی در شرایط دشوار یاور می شود و از شدت مشکلات می کاهد و یا حداقل باری اضافه نمی کند اما دشمن، تازه فرصت را مغتنم شمرده و نه تنها مرحمی بر زخم نمی گذارد بلکه چون مگس بر زخم می نشیند و نیش می زند و آزار می دهد!

امروز ملت پُرتاب ایران که در کارزار با تحریم های بی سابقه غرب به سرکردگی آمریکا بود، در معرض تهاجم ویروس منحوس کرونا نیز قرار گرفته است.

در این میان رسانه های وابسته به آمریکا، انگلیس و سعودی سراز پا نشناخته فرصت را مغتنم شمرده و لحظه به لحظه تلاش می کنند درد و رنج ناشی از کرونا را صدچندان کنند!

این روزها همه کارشناسان به مردم توصیه می کنند برای افزایش ایمنی بدنشان از اضطراب و ترس و ناامیدی پرهیز کنند و از هرآنچه چنین پیامدهایی دارد اجتناب نمایند.

در این شرایط اما رسانه های وابسته به نظام سلطه همه تلاششان دامن زدن به اضطراب،ترس و ناامیدی ملت ایران است.

این رسانه ها تاب آوری ملت ایران را نشانه گرفته اند و می کوشند از آب گل آلود توسط ویروس کرونا، ماهی فتنه بگیرند!

به این تلاش خصمانه و رذیلانه که نه اولین بار است و نه آخرین مرتبه اضافه کنید دروغ گفتن را.

رهبر حکیم انقلاب اسلامی در روز سیزده اسفند و در برنامه درخت کاری، به وضوح ضمن تصریح و تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عمل به نظر متخصصان و فریضه دانستن این دستورات، توصیه هایی هم مبنی بر استمداد از خداوند و توسل به ائمه اطهار و نبی مکرم اسلام داشتند.

این دو توصیه که نشات گرفته از دو ویژگی بارز مکتب امام(ره) و اسلام ناب یعنی عقلانیت و معنویت بود توسط رسانه های معاند فارسی زبان از جمله صدای آمریکا و ایران اینترنشنال با وقاحت تمام تحریف شد.

از آنجاییکه این رسانه ها می دانند ترکیب عقلانیت و معنویت چه زیبایی را به نمایش می گذارد و هر انسان سلیم النفسی را مجذوب خود می کند بخش تاکیدات بر توصیه های کارشناسان و متخصصان را سانسور و با پخش توصیه های معنوی به استهزاء آن پرداختند.

طنز ماجرا اینکه این رفتار غیر حرفه ای و ضداخلاقی از سوی رسانه هایی صورت گرفته که جمهوری اسلامی ایران و رسانه های آن را به دروغ گویی متهم می کنند!

زمان دست و پنجه نرم کردن با مشکلات و از جمله گیر و دار مبارزه ملت صبار و شکور ایران عزیز با کرونا، فرصت مغتنمی است برای دشمن شناسی.

منبع: فارس

Share/Save/Bookmark