بیش از ۱۳۱ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرز میرجاوه کشف شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب: 14668
 
فرمانده هنگ مرزی میرجاوه از کشف محموله قاچاقچیان و ناکامی آن‌ها در انتقال ۱۳۱ کیلو ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر به داخل کشور توسط مرزداران خبر داد.

سرهنگ ابراهیم جنتی در گفتگو با خبرنگارلادیز؛ اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با اشراف اطلاعاتی و با کنترل دقیق منطقه، از قصد قاچاقچیان برای انتقال مواد مخدر به عمق کشور آگاه شدند و بلافاصله با هوشیاری کامل به تشدید پوشش منطقه پرداختند.

وی افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه خودرو وارد کشور نمایند با واکنش سریع مرزداران از اهداف شومشان ناکام ماندند.

فرمانده هنگ مرزی میرجاوه خاطر نشان کرد: مرزداران در این عملیات موفق شدند ضمن توقیف یک دستگاه خودروی تویوتا و دستگیری یک نفر قاچاقچی، مقدار ۱۳۱ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع مواد مخدر به طرز ماهرانه‌ای در کف خودرو جاسازی شده بود را کشف کنند.

سرهنگ جنتی با بیان اینکه سوداگران مرگ، متجاوزان، قاچاقچیان و معاندین نظام بدانند که مرزنشینان و مرزداران با اتحاد و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرز‌های جمهوری اسلامی ایران، مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark