دست دوستی با استکبار جهانی حرام است/حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری در چشم دشمن خواهد شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۲
کد مطلب: 16756
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:ملت ما با وجود همه خباثت ها و دشمنی های استکبار جهانی آماده حضور در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب است و با حضوری پرشور خود مشتی محکم بر دهان دشمنان و یاوه گویان خواهند زد.
دست دوستی با استکبار جهانی حرام است/حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خاری در چشم دشمن خواهد شد
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه،اظهار کرد: محبت خداوند و نیکی و تعامل با مردم باعث افزایش دیانت انسان است و انسان باید برای رضای خداوند به یاری بندگان خدا بشتابد چرا که خدمت به خلق خدا، خیر دنیا و آخرت را به همراه دارد.
وی افزود: عهد و پیمان دوستی با یهود و نصاری در دین اسلام و حتی در زمان پیامبر اکرم(ص) نکوهش شده است و خدا در قران می فرماید: ای مؤمنان! یهود و نصاری را به دوستی مگیرید. بعضی از آن ها دوستان بعضی دیگرند. هر کس از شما با ایشان دوستی کند خود از ایشان است، امروز برخی کشورهای مسلمان دست دوستی به سمت آمریکا و اسراییل دراز می کنند در حالیکه آمریکا و اسراییل دشمن دیرین مسلمین جهان است.
وی خاطرنشان کرد: آمریکا و اسراییل نه تنها دشمن ملت ایران بلکه دشمن دین اسلام و مسلمانان جهان است ایران اسلامی همواره در مقابل تهدیدات آمریکا و اسراییل ایستادگی کرده است ،استکبار در طول عمر چهل ساله انقلاب از هر دشمنی علیه ملت ایران دریغ نکرده است و دست دوستی دادن با استکبار جهانی حرام است چراکه آمریکا و اسراییل دشمن اسلام و انسانیت است.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: ملت ما با وجود همه خباثت ها و دشمنی های استکبار جهانی آماده حضور در راهپیمایی 22 بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب است و با حضوری پرشور خود، مشتی محکم بر دهان دشمنان و یاوه گویان خواهند زد و با این حضور محبت و علاقه خود را به انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را به رخ جهانیان خواهند کشید و جشن چهل سالگی انقلاب چشم دشمنان را کور خواهد کرد.
وی اذعان کرد: بانک های کشور باید بانکداری اسلامی را رعایت کنند چرا که از نظر مراجع اسلام نیز سود زیاد جایز نیست و رعایت بانکداری اسلامی سبب ثبات نظام بانگی کشور می شود.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark