اشتغالزایی بسیج سازندگی برای بیش از 700 نفر/ افتتاح خانه محرومین در میرجاوه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸
کد مطلب: 14965
 
مسئول بسیج سازندگی شهرستان میرجاوه از افتتاح یک واحد خانه محرومین در شهرستان میرجاوه خبر داد.
اشتغالزایی بسیج سازندگی برای  بیش از 700 نفر/ افتتاح خانه محرومین در میرجاوه
سرهنگ پاسدار موسی جهانتیغ در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: یک واحد خانه محرومین به مناسبت هفته بسیج سازندگی با حضور فرمانده سپاه میرجاوه، مدیرکمیته امداد و سایرمسئولین شهرستان افتتاح شد.
وی افزود: این واحد مسکونی با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی و با صرف اعتبار 25 میلیون تومانی کمیته امداد و پنج میلیون تومانی بسیج سازندگی ساخته و در اختیار یک خانواده محروم قرار داده شد.
جهانتیغ با اشاره به اقدامات بسیج سازندگی در شهرستان میرجاوه، تاکید کرد: بسیج سازندگی سپاه شهرستان میرجاوه اقدامات زیادی در راستای محرومیت زدایی و سازندگی در این شهرستان انجام داده است که از آن جمله می توان به لایروبی قنوات، جمع آوری محصول، ساخت خانه برای محرومین، ایجا بندهای خاکی، تعمیر میز و نیمکت مدارس، رنگ آمیزی و مرمت مدارس،مرمت مسجد و خانه عالم اشاره کرد.

 
وی تاکید کرد: بسیج سازندگی سپاه میرجاوه با پرداخت تسهیلات اقتصادمقاومتی به مبلغ 892میلیون تومان در قالب 83 طرح شامل، پرورش شتر، خیاطی، پرورش گاو، سوزن دوزی، پرورش ماهی ، بلدرچین و غیره تاکنون توانسته برای 349 نفربه صورت مستقیم و 442 نفر به طور غیرمستقیم اشتغال زایی کند و اجرای طرح سوادآموزی با همکاری نهضت سوادآموزی و آموزش و پرورش، کمک به اشتغالزایی افراد جویای کار در قالب طرح های اقتصادمقاومتی از دیگر برنامه های بسیج سازندگی سپاه میرجاوه بوده است .
Share/Save/Bookmark