قاچاقچیان موادمخدر ناکام ماندند /کشف بیش از قریب به یک و نیم تن موادمخدر در مرز میرجاوه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰
کد مطلب: 17287
 
فرمانده مرزبانی سیستان بلوچستان از کشف یک تن و ۳۸۳ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزی میرجاوه خبر داد.
قاچاقچیان موادمخدر ناکام ماندند /کشف بیش از قریب به یک و نیم تن موادمخدر در مرز میرجاوه
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛سرهنگ محمد ملاشاهی فرمانده مرزبانی سیستان بلوچستان اظهار داشت: در راستای تشدید اقدامات کنترلی و برخورد قاطع با قاچاقچیان موادمخدر و اشرارمسلح، ماموران هنگ مرزی میرجاوه با اشراف اطلاعاتی و مراقبت‌های شبانه روزی از نوار مرز، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را به وسیله خودرو‌های تویوتا وارد کشور کنند که سریعاً موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مرزبانان با تحت پوشش قرار دادن منطقه و مسیر‌های احتمالی، در عملیاتی غافلگیر کننده قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام گذاشتند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به توقیف ۲ دستگاه خودرو تویوتا، تصریح کرد: مرزبانان در این عملیات، ۹۸۸ کیلوگرم تریاک، ۳۷۵ کیلوگرم حشیش و ۲۰ کیلوگرم مرفین را که به طرز ماهرانه‌ای داخل خودرو‌ها جاسازی شده بود، کشف کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان بلوچستان در خاتمه با قدردانی از مرزنشینان و مرزداران استان، اضافه کرد: پیشگیری از جرایم نیازمند همیاری مرزنشینان با مرزبانان بوده و هدف این مجموعه از اجرای طرح‌های مبارزه با موادمخدر و قاچاقچیان مسلح در جنوب شرق کشور، ارتقاء احساس امنیت در جامعه است.

انتهای پیام/پ

Share/Save/Bookmark