سپاه پاسداران نمونه بارز خدمتگزاری به ملت /ماهیت پلید دولت تروریست پرور آمریکا برای جهانیان آشکار شده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
کد مطلب: 17124
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:سپاه پاسداران نزد ملت مردم ایران محبوب است و هر کجا ملت ایران نیازمند یاری بوده است پاسداران انقلاب اولین گروهی بودند که به کمک مردم شتافته اند.
سپاه پاسداران نمونه بارز خدمتگزاری به ملت /ماهیت پلید دولت تروریست پرور آمریکا برای جهانیان آشکار شده است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:سپاه پاسداران نیرویی مردم و برخاسته از بطن جامعه است و دولت آمریکا با تروریست خواندن این نیروی مردمی تنها باعث منفورشدن بیشتر خود در جهان خواهد شد.

وی افزود: ماهیت پلید دولت تروریست پرور آمریکا برای جهانیان آشکار شده است و با این اقدامات مذبوحانه نمی تواندجایگاه خود را نزد جهانیان تغییر دهد چرا که حمایت آمریکا از داعش و سایر گروه های تروریستی و دست داشتن در کشتار مردم بیگناه در یمن ، سوریه و فلسطین، آنان را نزد مردم جهان رسوا ساخته است.

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران نزد ملت مردم ایران محبوب است و هر کجا ملت ایران نیازمند یاری بوده است پاسداران انقلاب اولین گروهی بودند که به کمک مردم شتافته اند همچنان که سپاه در عرصه های مختلف از جنگ تحمیلی تا سازندگی کشور پیشگام بوده است در سیل اخیر تیز برای کمک به سیل زدگان سنگ تمام گذاشت.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: سپاه پاسداران نمونه بارز خدمتگزاری به ملت است، دولت آمریکا همواره دشمن ملت ایران بوده و خباثت های دولت آمریکا تمام نشدنی است و پس از این نیز دست از دشمنی با ملت سرافراز ایران برنمی دارد اما مردم ما در کنار سپاه و سایر نیروهای مسلح با تمام توان پای انقلاب و رهبر خویش هستند و این بازنده این میدان به طور قطع ترامپ نادان خواهد بود.
Share/Save/Bookmark