ماه رجب فرصتی ناب برای تزکیه و خودسازی است/نصایح راهبردی رهبر انقلاب کلید حل مشکلات کشور است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۴
کد مطلب: 17042
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:نصایح راهبردی رهبر انقلاب کلید حل مشکلات کشور است مسئولین باید گوش شنوا و تدبیر داشته باشند و این توصیه ها را اجرایی کنند.
ماه رجب فرصتی ناب برای تزکیه و خودسازی است/نصایح راهبردی رهبر انقلاب کلید حل مشکلات کشور است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد: ماه رجب ماه خودسازی، اعتکاف و نزدیکی به خداوند است و انسان باید در این ماه رجب برای تربیت نفس خویش بکوشد و اعمال نیک انجام دهد این ماه فرصتی ناب و استثنایی برای تزکیه و تهذیب روح و خودسازی است.

وی افزود: مشکلات با توکل به خدا برطرف می شود خداوند نعمات زیادی به ما داده که باید با استفاده صحیح و روی آوردن به کارهای خیر قدردان این نعمات باشیم شکر نعمت های خداوند باعث افزایش رزق و روزی می شود.

وی خاطرنشان کرد: مدیران باید با روحیه انقلابی و برای رضای خداوند مشکلات مردم را بر طرف کنند تورم در روزهای پایانی سال مردم را به ستوه آورده است مدیران باید پاسخگوی مردم باشند و مشکلات مردم را برطرف کنند این مشکلات اقتصادی قابل حل است و مسولین باید تدبیر ویژه ای برای رفاه حال مردم داشته باشند.

مولوی ریگیان پور اذعان کرد: تنها راه نجات از مشکلات و رسیدن به موفقیت، گوش سپردن به توصیه های رهبر است نصایح راهبردی رهبر انقلاب کلید حل مشکلات کشور است مسئولین باید گوش شنوا و تدبیر داشته باشند و این توصیه ها را اجرایی کنند.

وی اذعان کرد: مفاهیم اسلامی و دینی باید برای جوانان ما تبیین شود و مسائل و سوالات آنان پاسخ داده شود تا جوانان در دام دشمنان و یا گرفتاری های اجتماعی دچار نشوند امروز فضای مجازی به معضلی نبدیل شده و باید با توجه بیشتر به نسل جوان جلوی انحراف آنان را بگیریم.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark