حکومت دینی و مردم سالاری یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/بصیرت مردم عامل شکست دشمن در فتنه88 بود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۴
کد مطلب: 16403
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: حکومت دینی و مردم سالاری یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
حکومت دینی و مردم سالاری  یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است/بصیرت مردم عامل شکست دشمن در فتنه88 بود
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه،اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم انسان را به مجاهده با نفس دعوت می کند و بزرگترین هاد را جهاد با نفس معرفی می کند،تزکیه نفس دستور انبیا است، جهاد در راه خدا نیز تنها با دستور ولی امر مسلمین میسر است و جهاد باید در چهارچوبی صورت بگیرد که خداوند دستور داده است.
وی افزود: حکومت دینی و مردم سالاری  یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است که به ثمر نشسته و انقلاب اسلامی نشان داده است که حکومتی برخاسته از مردم و برای مردم است و این را ملت به خوبی درک کرده اند، مشکلاتی در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد که در سایه توجه مسئولین برطرف خواهد شد.
وی با اشاره به سفر معاون اول رییس جمهور به استان،خاطرنشان کرد: سیستان و بلوچستان استان محرومی است که شاید 50 سال از نظر امکانات از مرکز کشور عقب تر باشد و دولت باید با سرمایه گذاری در این استان این محرومیت را برطرف کنند،مسئولینی که برای بازدید به استان ما سفر می کنند و محرومیت این استان را مشاهده می کنند باید با دغدغه ببشتر به مشکلات این استان رسیدگی کنند و همان گونه که رهبر معظم انقلاب دلسوز مردم محروم سیستان و بلوچستان هستند سایر مسئولین نیز باید با دلسوزی به مشکلات این مردم رسیدگی کنند.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: مردم سیستان و بلوچستان با وجود تمام مشکلات این کشور را دوست دارند و برای تامین امنیت در کنار نیروهای نظامی و انتظامی هستند و تاکنون قرارگاه قدس سپاه و بسیج سازندگی با تمام وجود در کنار مردم بوده اند و به مشکلات مردم رسیدگی کرده اند سایر مسئولین نیز باید با دلسوزی به مشکلات این مردم رسیدگی کنند.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه اذعان کرد: امروز شاهد هستیم که مرز میرجاوه به محلی برای تامین کالاهای مرکز استان تبدیل شده است در حالیکه مسئولین باید شرایطی را فراهم کنند تا مردم میرجاوه امکان راه اندازی بازارچه مرزی را در خود شهرستان داشته باشند و این حق مردم این شهرستان است.
حجت الاسلام والمسلمین کوچکزایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه میرجاوه نیز باحضور در جمع نمازگزاران، بیان کرد: خداوند در آیات قرآن می فرمایند یهود و نصاری هرگز خیرخواه مسلمین نیستند و با دشمن خود و یهود ونصاری از شما راضی نمی شوند مگر اینکه دست از دین خود بردارید.
وی افزود: امروز در منطقه شاهد هستیم که به دلیل کارشکنی هایی که توسط آمریکا، اسراییل و آل سعود انجام می شود اخبار ناگواری را از جنگ و خونریزی در عرق، یمن و فلسطین شاهد هستیم و دولت آل سعود به دلیل اطاعت و از یهود ونصاری دست به شرارت و آدمکشی در منطقه می زند.
وی خاطرنشان کرد: دشمنان در سا88 با طراحی  فتنه سعی در نابودی انقلاب اسلامی داشتند اما بصیرت و آگاهی مردم سبب شکست دشمن شد و همین بصیرت و هوشیاری باعث شده است تا انقلاب اسلامی چهل سال با صلابت پابرجا بماند و خاری در چشم دشمنان شود.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark