نماز راه برون رفت از مشکلات فرهنگی در جامعه است/ثبت نام مراسم اعتکاف در 44 نقطه از استان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۰
کد مطلب: 16999
 
اولین اجلاس نماز در شهرستان میرجاوه برگزار شد.
نماز راه برون رفت از مشکلات فرهنگی در جامعه است/ثبت نام مراسم اعتکاف در 44 نقطه از استان
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛اولین اجلاس نماز شهرستان میرجاوه با حضور مدیرکل تبلیغات استان و اقشار مختلف مردم شهرستان میرجاوه در مسجد جامع صاحب الزمان (عج) این شهرستان برگزار شد.
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه در این مراسم اظهار کرد: نماز ستون دین است و در قرآن خیلی برای نماز خواندن اول وقت تاکید شده و نماز سبب تحکیم و ماندگاری دین اسلام است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور افزود:ادای فریضه الهی نماز موجب رفع مشکلات و ناهنجاری های جامعه و گسترش نشاط اجتماعی می شود.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم بیان کرد: اولین اقدام بندگان خوب خدا و صالحان، اقامه نماز و راه برون رفت از مشکلات فرهنگی در جامعه دینی است.

حجت الاسلام والمسلمین بزمانی افزود: با توجه به اینکه در ایام تعطیلات قرار داریم و مردم ما میتوانند از ظرفیت عیدنوروز در جهت خلوت با حضرت حق استفاده کنند و ۴۴نقطه در سطح استان آماده ثبت نام برای مراسم اعتکاف هستند.

وی اذعان کرد: ثبت نام مراسم اعتکاف از ۱۵ اسفندماه سال جاری آغاز شده و تا۲۸ اسفندماه ادامه دارد و پنج نقطه برای برگزاری مراسم اعتکاف در مرکز استان درنظرگرفته شده که چهار نقطه برای خواهران و یک نقطه برای برادران است و در شهرستان ها نیز مردم می توانند به ادارات تبلیغات اسلامی جهت ثبت نام مراجعه کنند .
 
سرحدی فرماندار میرجاوه نیز در این مراسم تاکید کرد که همه دستگاه های اجرایی شهرستان باید دارای نمازخانه باشند.
درپایان این مراسم از خادمین مساجد و  خانواده شهید گمشادزهی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark