آزادی قدس شریف بزرگترین آرزوی مسلمانان جهان است/ملت ایران همواره پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
کد مطلب: 15116
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:ملت ایران همواره پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند و این وظیفه تمام امت های اسلامی است که به خون خواهی و حمایت برادران فلسطینی خود به پا خیزند.
آزادی قدس شریف بزرگترین آرزوی مسلمانان جهان است/ملت ایران همواره پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: پس از نامگذاری آخرین جمعه ماه رمضان توسط امام خمینی(ره) به عنوان روز قدس، راهپیمایی روز قدس هرساله در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار می شود چرا که آزادی قدس شریف که قبله مسلمین جهان است بزرگترین آرزوی مسلمانان جهان است.
وی افزود: بدون شک جرقه این فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در حمایت از قدس و ملت مظلوم فلسطین با خروش مسلمین جهان علیه اسرایل جنایتکار آتشی خواهد شد که رژیم جعلی اسراییل را برای همیشه نابود خواهد کرد.
وی با بیان اینکه قدس قبله نخست مسلمانان جهان است ، خاطرنشان کرد: ملت ایران همواره پشتیبان مردم مظلوم فلسطین هستند و  این وظیفه تمام امت های اسلامی است که به خون خواهی و حمایت برادران فلسطینی خود به پا خیزند و ان شالله روزی فرا می رسد که به تعبیر مقام معظم رهبری نماز را در قدس شریف اقامه کنیم و بدون شک آزادی قدس شریف نزدیک است.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: مردم ایران با این حماسه حضور صدای مظلومیت ملت فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند و این حضور چشمگیر مردم در روز قدس باعث خوشحالی ملت فلسطین خواهد بود و دنیا خواهند دید که مردم فلسطین تنها نیستند و خون شهدای فلسطین و غزه بی نتیجه نخواهد بود.

وی با بیان اینکه اسراییل هرگز به اهداف شوم خود برای سلطه بر خاورمیانه نخواهد رسید، عنوان کرد: آمریکا به دنبال نفوذ در خاورمیانه و تقویت غده سرطانی اسراییل است و قصد دارد با تقویت جایگاه اسراییل بر کشورهای منطقه به خصوص ایران اسلامی تسلط پیدا کند اما ملت ایران با تبعیت از رهبر معظم انقلاب هرگز اجازه دخالت و تسلط بیگانگان را به دشمنان نخواهد داد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark