روستای کوچان میرجاوه برق دار شد/ برق رسانی به 10 روستا از ابتدای سال جاری
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۵
کد مطلب: 16989
 
مسئول اداره برق شهرستان میرجاوه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون کار برق رسانی به 10 روستای فاقد برق انجام شده و اکنون در آستانه سال جدید روستای کوچان برق رسانی شد.
روستای کوچان میرجاوه برق دار شد/ برق رسانی به 10 روستا از ابتدای سال جاری
ناصحی نیا در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: اهالی روستای کوچان از توابع بخش مرکزی شهرستان میرجاوه در آستانه سال نو برق دار شدند.
وی افزود:  از ابتدای سال جاری تاکنون کار برق رسانی به  10 روستای فاقد برق انجام شده و اکنون در آستانه سال جدید روستای کوچان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰میلیون تومان برق دار شد و این عیدی دولت به مردم این منطقه است.

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب تنها پنج روستای شهرستان میرجاوه از نعمت برق برخوردار بودند اما اکنون ۲۴۷روستای این شهرستان برق رسانی شده است.

ناصحی نیا تاکید کرد: اکنون ۹۰درصد روستاهای شهرستان میرجاوه از نعمت برق دار برخوردارند تنها هشت روستای بالای ده خانوار فاقد برق هستند که با مجوز منابع طبیعی، این روستاها نیز در  سال آینده برق رسانی خواهند شد.

مسئول اداره برق شهرستان میرجاوه اذعان کرد: تلاش ما براین است تا تمام روستاهای فاقد برق از این نعمت برخوردار شوند اکنون حدود ۳۸روستا سه تا پنج خانوار فاقد برق در شهرستان وجود دارد و از آنجاییکه عملیات برق رسانی تنها شامل روستاهایی با بیش از ده خانوار می شود کار برق رسانی این روستاها انجام نشده است.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark