نرخ مصوب زولبیا و بامیه در زاهدان اعلام شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۳
کد مطلب: 17302
 
رئیس اتحادیه قنادان زاهدان از افزایش 4 هزار تومانی قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه در رمضان امسال خبر داد.
نرخ مصوب زولبیا و بامیه در زاهدان اعلام شد
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛محمد حسین صباغ در گفتگو با عصرهامون، گفت: قیمت هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک از 12 هزار و 500 تومان در سال گذشته به 16 هزار و 500 تومان در سال جدید افزایش یافت.

وی همچنین از بالا رفتن بهای هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه 2 از 11 هزار تومان در سال گذشته به 14 هزار و 500 تومان در سال جدید خبر داد و تصریح کرد: افزایش نرخ مواد اولیه مصرفی، حقوق پرسنل و بالا رفتن تعرفه آب، برق، و مواد اولیه در این اتفاق تاثیرگذار بوده است.

وی وجه تمایز بین زولبیا و بامیه درجه یک و 2 را بسته به عوامل متعدد دانست و تصریح کرد: در این خصوص صرفا کیفیت مواد اولیه مطرح نیست و حتی مهارت قناد نیز در آن تاثیرگذار است.

صباغ تاکید کرد: با توجه به حساسیت مواد به کار رفته در شیرینیجات، لازم است مردم در خرید آن حساسیت بیشتری به خرج داده و این محصول را تنها از قنادی ها تهیه کنند، چرا که شیرینی های موجود در سایر مکان های عرضه در کارگاه های خانگی بدون نظارت و غیرمجاز تهیه می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم زاهدان می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را به شماره تلفن های 124 یا 33222945 و 33226176 گزارش دهند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark