سنت حسنه وقف باید در جامعه ترویج شود/مسئولین از تمام ظرفیت ها برای آزادی مرزبانان استفاده کنند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰
کد مطلب: 16006
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: یکی از راهکارهای استفاده بهینه از اموال و دارایی ها در مسیر رفاه و آسایش عمومی جامعه و کم کردن فاصله بین فقیر و غنی می باشد ودر راستای رفع کمبودهای جامعه سنت حسنه وقف تبیین و ترویج شود.
سنت حسنه وقف باید در جامعه ترویج شود/مسئولین از تمام ظرفیت ها برای آزادی مرزبانان استفاده کنند
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار کرد: وقف سنتی حسنه است  که در مورد آثار و برکات آن از سوی ائمه معصومین (ع) و بزرگان دین تاکیدات بسیاری شده است ویکی از راهکارهای استفاده بهینه از اموال و دارایی ها در مسیر رفاه و آسایش عمومی جامعه و کم کردن فاصله بین فقیر و غنی می باشد ودر راستای رفع کمبودهای جامعه سنت حسنه وقف تبیین و ترویج شود.

وی افزود: پیامبراکرم اسوه محبت و بردباری برای مسلمین است ، امروز اگر کسی بخواهد، الگو و سرمشقی برای تمام جهانیان معرفی کند که دیگران در رفتار و گفتار از او پیروی کنند، وجود  رسول خداست،اهل سنت علاوه بر ارادت به نبی اکرم(ص) همانند  برادران تشیع داز محبان اهل بیت(ع) و به خصوص امام رضا(ع) هستند.
وی خاطرنشان کرد: نماینده شهرستان میرجاوه پیگیری های زیادی در باره آزادی مرزبانان ربوده شده میرجاوه داشت و تمام مسئولین باید برای بازگرداندن این مرزبانان به کشور تلاش کنند و از همه ظرفیت های موجود برای آزادی این مرزبانان از چنگال تروریست ها استفاده شود.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان قابل تقدیر بود چرا که مردم با حضور پرشور خود به دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند که تحریم ها هرگز اراده ملت ایران را سست نخواهد کرد.
Share/Save/Bookmark