بغض جهادگر عراقی هنگام صحبت کردن درباره کمک به سیل‌ زدگان ایرانی +فیلم
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹
کد مطلب: 17168
 
ویدئویی را مشاهده می‌کنید که در آن در حالی که یک جهادگر عراقی با عشق از کمک کردن به سيل‌زدگان ایران حرف می‌زند، صدایش می‌لرزد و بغض می‌کند.
بغض جهادگر عراقی هنگام صحبت کردن درباره کمک به سیل‌ زدگان ایرانی +فیلم
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛چند روز پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که در آن یک جوان عرب خوزستانی از اینکه عراقی‌ها برای کمک به ایران به مناطق سیل‌زده آمده‌اند، انتقاد می‌کند و فریاد می‌زند: «باید خودمان کمک کنیم، چرا بگذاریم غریبه بیاید کمک کند؟».

برخی از چهره‌های شناخته‌شده در این فضا از آن به نوعی بهره بردند و با تفاسیر و تعابیر خاص خود آن را بازنشر کردند. یکی از این افراد مهناز افشار بود. او صحبت‌های این جوان عرب را در حساب کاربری‌اش به اشتراک گذاشت و به او لقب «باغیرت» داد و به نوعی برادری میان ملت عراق و ایران را زیر سؤال برد.


 

اکنون ویدئو دیگری در فضای مجازی منتشر شده است که در آن عراقی‌ها در حال کمک به مناطق سیل‌زده هستند. در این ویدئو به وضوح یاری رساندن این افراد دیده می‌شود و این که برای کمک کردن به مردم ایران از چیزی دریغ نمی‌کنند. در این ویدئو مشاهده می‌کنید که یک عراقی با چه عشقی از کمک کردن به سيل‌زدگان حرف می‌زند و چطور این برادری صدایش را به لرزه می‌اندازد و او بغض می‌کند.

در ادامه این ویدئو را مشاهده می‌کنید:

 
 
00:00 02:23
کد ویدیو

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark