رونق تولید ملی زمینه اجرای گام دوم انقلاب است/دولتمردان با روحیه انقلابی وجهادی برای تحقق عملی شعارسال بکوشند
تاریخ انتشار : جمعه ۹ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۹
کد مطلب: 17077
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:دولتمردان و تمام دستگاه های اجرایی باید انقلابی به میدان بیایند و برای تحقق عملی شعار سال و رونق تولید ملی کشور تلاش کنند.
رونق تولید ملی زمینه اجرای گام دوم انقلاب است/دولتمردان با روحیه انقلابی وجهادی برای تحقق عملی شعارسال بکوشند
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان میرجاوه، اظهار کرد:پیامبر اکرم(ص) و یارانش در شعب ابی طالب در تحریم و سختی بودنداما با مقاومت  ایستادگی توانستند بر دشمنان پیروز شوند و از این امتحان سخت سربلند بیرون بیایند.
وی افزود: کشور ما از نعمات زیادی برخوردار است که می توان از آن برای رونق تولید و اقتصاد استفاده کرد رهبر انقلاب امسال را سال رونق تولید اعلام کردند و مدیران باید برای تحقق این مهم با همه توان پای کار بیایند، نسل جوان و با استعداد کشور باید برای شکوفایی اقتصاد و رونق تولید بکارگیری شوند.
وی خاطرنشان کرد: رونق تولید ملی و حمایت از تولید کنندگان زمینه اجرای گام دوم انقلاب است دولت باید همه تولیدکنندگان را در این زمینه یاری کند تا محتاج بیگانگان نباشیم چرا که کشور ما توانمند است و نیازی به بیرون از کشور نداریم دولتمردان و تمام دستگاه های اجرایی باید انقلابی به میدان بیایند و برای تحقق عملی شعار سال و رونق تولید ملی کشور تلاش کنند.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: امت اسلامی باید در برابر تهدیدات دشمنان مقاوم باشند و با اتحاد این مشکلات را برطرف کنند، امروز استکبارجهانی و در راس آنها آمریکا و اسراییل همه قدرت خود را برای ضربه زدن به مسلمانان به کار بسته اندبنابراین هوشیاری در برابر دشمنان باعث قدرت بیشتر و سرافرازی مسلمین می شود.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه با اشاره به سیل اخیر در کشور، اذعان کرد: شیعه و سنی باید در مشکلات و بلایای طبیعی به کمک یکدیگر بشتابند و مردم همه توان خود را برای کمک به سیل زدگان به کار بگیرند تا پاره ای از مشکلات آنها حل شود سدها باید استانداردسازی و مقاوم سازی شود تا با بارش های شدید دچارسیل و خسارت نشویم.انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark