ساخت مدرسه 8کلاسه در محله حاشیه نشین پشت خط راه آهن میرجاوه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۰
کد مطلب: 16005
 
فرماندار میرجاوه از اختصاص 2 هزار مترمربع زمین برای ساخت مدرسه در محله پشت خط راه آهن میرجاوه خبر داد.
ساخت مدرسه 8کلاسه در محله حاشیه نشین پشت خط راه آهن میرجاوه
به گزارش پایگاه خبری لادیزمحله برفی یا پشت خط راه آهن یکی از محله های حاشیه شهرستان میرجاوه با بیش از 3 هزار خانوار  با مشکلات عدیده ای روبرو است چراکه زمین های منازل مردم این محله متعلق به دولت است و گفته می شود مردم غیرقانونی در این اراضی خانه ساخته اند، مشکلات اراضی این محله باعث شده تا اهالی محله برفی علاوه بر بلاتکلیفی درباره حل موضوع اراضی با مشکلات عدیده ای همچون عدم خدمات رسانی شهری و کمبود امکانات بهداشتی، رفاهی و آموزشی روبرو شوند.

 فرماندار میرجاوه در بازدید از محله پشت خط راه آهن اظهار کرد: رسیدگی به مشکلات مردم یکی از وظایف مسئولین و دستگاه های اجرایی است و تمام ارگان های اجرایی باید ه صورت میدانی از حوزه های کاری خود بازدید و به مشکلات رسیدگی کنند.

 فرهاد سرحدی افزود: یکی از مشکلات مهم محله پشت خط راه آهن میرجاوه، کمبود فضای آموزشی است که با پیگیری های بعمل آمده 2هزار مترمربع زمین با همکاری اداره راه و شهرسازی برای ساخت مدرسه تحویل آموزش و پرورش شد.

وی خاطرنشان کرد:به زودی عملیات ساخت یک واحد آموزشی استاندارد ‌هشت کلاسه برای رفع کمبود فضای آموزشی در این محله ساخته خواهد شد تا دانش آموزان با آسودگی بیشتری به تحصیل بپردازند.

سرحدی تاکید کرد: این مدرسه با اعتباری بالغ بر۶۰۰میلیون تومان توسط خیری غیر بومی در کوتاهترین زمان ساخته خواهد شد و امیدواریم با ساخت این مدرسه بخشی از مشکلات مردم این محله برطرف شود.
Share/Save/Bookmark