اولین جلسه کمیته برنامه ریزی سال جاری در شهرستان میرجاوه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب: 12315
 
جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میرجاوه با هدف بررسی اعتبارات تخصیصی تملک دارائی سال 96 این شهرستان برگزار و نحوه توزیع آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ اولین جلسه کمیته برنامه ریزی سال 96 شهرستان میرجاوه به ریاست اسحاق ذورقی معاون فرمانداری، مسئولین سازمان مدیریت برنامه و بودجه استان سیستان و بلوچستان و مسئولین ادارات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .
اسحاق ذورقی معاون فرمانداری در این جلسه ضمن تشکر از حضور مسئولین استانی سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد : شهرستان میرجاوه از نخستین شهرستان هایی است که جلسه برنامه ریزی آن به موقع تشکیل شده است و به دلیل توجه به این موضوع تشکر و قدر دانی کرد .
عابدی نماینده شورای برنامه ریزی و توسعه استان در این جلسه با اشاره به برنامه ها و اهداف دولت در سال 96 خاطر نشان کرد : اعتبارات اختصاص یافته به استان سیستان و بلوچستان در سال جاری بیش از 500 میلیارد تومان است که 5درصد بودجه کل استان ها را شامل می شود .
وی تصریح کرد: بودجه امسال شهرستان میرجاوه بالغ بر 3 هزارو 646 میلیون ریال است که از محل چهارمنبع اعتباری تامین شده که این منابع شامل  محل سرمایه استانی ،2 درصد نفت و گاز،محل اعتبارات متوازن استانی و ملی است .
وی با اشاره به این مطلب که اتمام طرح ها و پروژه های ناتمام باید از اولویت های دستگاهها در سال جاری قرار گیرد اذعان کرد : هدف اصلی سازمان برنامه بودجه به پایان رسیدن پروژه ها و طرح های نیمه تمام و زیر ساخت ها است و به همین منظور اولویت های تخصیص بودجه به این موارد اختصاص داده شده است .
در پایان برخی از دستگاههای اجرایی شهرستان میرجاوه نسبت به تخصیص اعتبارات اعتراض و خواستار افزایش مبالغ تخصیص یافته شدند که موارد جهت بررسی به کمسیون بودجه استان ارجاع شد .

انتهای پیام /
Share/Save/Bookmark