ملت ایران در 9دی سیلی تاریخی بر دشمنان زدند/بصیرت و تبعیت مردم از ولایت فقیه حماسه 9 دی را آفرید
تاریخ انتشار : شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۱
کد مطلب: 16311
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت: بصیرت و تبعیت مردم از ولایت فقیه حماسه 9 دی را آفرید.
ملت ایران در 9دی سیلی تاریخی بر دشمنان زدند/بصیرت و تبعیت مردم از ولایت فقیه حماسه 9 دی را آفرید
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز؛ اظهار کرد: در سال 88 و پس از انتخابات، دشمنان با طراحی از پیش تعیین شده سعی در ایجاد فتنه و براندازی انقلاب اسلامی را داشتند و عده ای از افراد بی بصیرت و برخی فریب خوردگان داخلی نیز در این مسیر با دشمنان خارجی هم صدا شدند و سعی در به آشوب کشیدن کشور را داشتند.

وی افزود: مردم ایران در روز 9دی حماسه ای تاریخی خلق کردند و با حضوری بی نظیر پایبندی خود به انقلاب اسلامی و وفاداری به رهبر معظم انقلاب را فریاد زده و سیلی بزرگ و تاریخی بر صورت دشمنان و بدخواهان انقلاب اسلامی ایران نواختند که هرگز فراموش نخواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بصیرت و تبعیت مردم از ولایت فقیه حماسه 9 دی را آفرید و توصیه های مدبرانه مقام معظم رهبری و روشنگری ایشان، مردم را آگاه ساخت، رهبرمعظم انقلاب نقش راهنما را در فتنه های گوناگون دشمنان ایفا کردند و بر همه مردم و مسئولین واجب است تا توصیه های راهبردی ایشان را گوش جان سپرده و عملی کنند.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: دشمنان انقلاب همواره در اتاق فکر خود به دنبال طراحی فتنه های جدیدی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند و وظیفه ماست تا با هوشیاری و بصیرت در برابر دسیسه هایی که دشمنان برای جدایی مردم از انقلاب طراحی و اجرا می کنند ایستادگی کنیم.

وی با بیان اینکه مردم شاهد خدمات انقلاب هستند، اذعان کرد: مردم ایران دوستدار انقلاب و کشور خویش هستند و به دشمنان اجازه دخالت در امور کشور را نخواهند داد توصیه های رهبر انقلاب در جریان فتنه 88 و سایر توطئه های شوم دشمن راهگشا و راهنمای مردم بود و ملت با هدایت رهبر معظم انقلاب دوست و دشمن را شناخته و راه را از بیراهه تشخیص دادند.

امام جمعه اهل سنت میرجاوه بیان کرد: اگر تدبیر و بصیرت رهبر معظم انقلاب نبود بدون شک تبلیغات سو و توطئه های دشمنان می توانست به کشور ضربه بزند اما بصیرت رهبر انقلاب و هدایت و روشنگری ایشان و تبعیت مردم از ولایت فقیه تمام دسیسه های دشمنان را در سال های اخیر و در جریان فتنه 88 نقش بر آب کرد.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark