حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ای همگانی است/حماسه حضور مردم نمایش اقتدار انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۸
کد مطلب: 14386
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت:انقلاب اسلامی مرهون خون هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم است و همگان باید از آرمان‌های والای شهیدان محافظت کنیم حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ای همگانی است.
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: دهه مبارک فجر یادآور دستاوردهای ارزشمندی است که نسل جوان باید قدردان آن باشند و از آنها به نحو شایسته‌ای صیانت کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی مرهون خون هزاران نفر از جوانان این مرز و بوم است و همگان باید از آرمان‌های والای شهیدان محافظت کنیم حضور در راهپیمایی 22 بهمن وظیفه ای همگانی است و این حضور برگ زرین دیگری را در دفتر انقلاب اسلامی ثبت می‌کند.

وی با بیان اینکه امام خمینی با تمسک به قرآن و پیامبر (ص) ابرقدرت های جهان را شکست داد، خاطرنشان کرد: امام خمینی با پیروزی انقلاب اسلامی دست استکبار جهانی را برای همیشه از کشور کوتاه کرد و این حضور مجدد مردم در جشن پیروزی انقلاب موجب یأس دشمنان و امیدواری دوستان انقلاب می‌شود.

مولوی ریگیان پور راهپیمایی 22 بهمن را نمایش اقتدار انقلاب اسلامی دانست و تاکید کرد: دشمنان از حضور و یکپارچگی ملت ایران وحشت دارند و ملت ایران بار دیگر با حضور حماسه ای خود در راهپیمایی 22 یهمن مشتی محکم بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی می زنند و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق می کنند.

انتهای پیام/ش
Share/Save/Bookmark