جشن چهل سالگی انقلاب خاری در چشم دشمنان خواهد شد/ راهپیمایی 22بهمن امسال حماسی تر ازگذشته برگزار می شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
کد مطلب: 16456
 
امام جمعه اهل سنت میرجاوه گفت:بدون شک جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی خاری در چشم دشمنان خواهد شد
جشن چهل سالگی انقلاب خاری در چشم دشمنان خواهد شد/ راهپیمایی 22بهمن امسال حماسی تر ازگذشته برگزار می شود
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون استکبار با استفاده از ایادی خود به دنبال پیاده کردن دسیسه های پلید خود در ایران اسلامی بوده است اما اتحاد مردم در سایه انقلاب اسلامی و بصیرت رهبر انقلاب هرگز اجازه نداد تا دشمنان در جامعه رخنه کنند.
وی افزود: دشمنان در آستانه چهل سالگی انقلاب هجمه وسیعی علیه کشور را آغاز کردند و با انواع ابزار اقتصادی، فرهنگی و غیره به دنبال ایجاد آشوب در کشور هستند که تفرقه بین آحاد مردم و ایجاد ناامنی به خصوص در سیستان بلوچستان یکی از حربه های دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون بوده است.
وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی آرمان های متعالی برای پیشرفت کشور داشته است و رهبر انقلاب نیز همواره آرمان های انقلاب اسلامی را به مردم و مسئولین متذکر شده است و وظیفه مسئولین است که با روحیه انقلابی و جهادی در جهت تحقق همه آرمان های انقلاب و منویات مقام معظم رهبری تلاش کنند.
مولوی ریگیان پور با دعوت از مردم برای حضور حماسی در راهپیمایی 22بهمن امسال، تصریح کرد:امسال ملت ایران و به خصوص مردم سیستان و بلوچستان با اراده ای فولادین و همتی عالی پرشورتر از سال های گذشته در راهپیمایی 22بهمن حضور داشته باشند و جشنی باشکوه و شایسته چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برگزار کنند.
وی اذعان کرد: بدون شک جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی خاری در چشم دشمنان خواهد شد چراکه دشمنان مانند همیشه در می یابند که هیچ یک از ترفندهای استکبارتاثیری در اراده فولادین ملت ایران عشق و علاقه به انقلاب اسلامی ندارد.
Share/Save/Bookmark