تجلی حماسه حضور مردم مرزدار میرجاوه در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
کد مطلب: 14394
 
مردم مرزدار میرجاوه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال ، شکرانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را به جا آوردند.
تجلی حماسه حضور مردم  مرزدار میرجاوه در راهپیمایی 22 بهمن
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ 22بهمن به عنوان نصرت قطعی ملت ایران در برابر رژیم طاغوت، نتیجه ایمان راسخ، راهنمای خبیر و صادق، همراه با عمل مؤمنانه و استقامت عزت مندانه مردم بود و مردمی که در راه دفاع از پرچم برافراشته مبارزه علیه رژیم ستم‌شاهی، خالصانه دل در گرو یک فقیه بصیر، آگاه به کتاب و سنت و بریده از مطامع مادی نهادند.

رهبری بی بدیل امام خمینی(ره) و سپس مقام معظم رهبری طی 4 دهه گذشته هوشمندانه، تمام توطئه‌های دشمن را خنثی کردند و مردم با روشنگری علما و مراجع تقلید در صحنه حضور پیدا کردند و اجازه نداند دشمنان اسلام و ایران کمترین آسیبی به انقلاب اسلامی وارد کنند.

مردم مرزدار میرجاوه در روز 22 بهمن امسال برای بزرگداشت خون شهدا و ارج نهادن به ارزش‌های الهی و اسلامی و نیز گرامیداشت یاد امام امت بنیانگذار جمهوری اسلامی هم نوا و هم قدم با دیگر هموطنان خود در جای‌جای میهن اسلامی باری دیگر به صحنه آمدند و با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، یک بار دیگر ضمن تجدید پیمان با آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شهدای انقلاب اسلامی و اعلام پشتیبانی از منویات رهبر معظم انقلاب حمایت خود را از همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در مقابل چشم جهانیان به نمایش گذاشتند. 
 
 راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضامین انقلابی و ضد استکباری، شعارهای ' 22 بهمن ماه یوم الله یوم الله'' ، 'مرگ بر آمریکا' ، 'مرگ بر اسراییل' سر دادند تا بار دیگر مشت محکمی بر صورت یاوه گویان کاخ سفید بکوبند و یادآور شوند که تهدید و تحریم ملت ایران اقدامی نخ نماست.

 امام خمینی(ره) با اقتدا به رسول اکرم(ص) بیرق ظلم را برچیدند
معاون فرهنگی دانشگاه آزاد زاهدان در این مراسم اظهار کرد: انقلاب اسلامی مظاهر فساد را از کشور پاک کرد و امام خمینی(ره)شاه را از این کشور بیرون راند.
محمدرضا زاهد شیخی افزود: امام خمینی(ره) نسل انقلاب را پرورش و تربیت کرد رهبران بزرگ جهان در مقابل رهبر کبیر انقلاب زانو زدند، امام خمینی(ره) با اقتدا به رسول اکرم(ص) بیرق ظلم را برچیدند. 

وی خاطرنشان کرد: دشمن قصد دارد از شکاف فرهنگی موجود استفاده کند و نسل انقلابی ما را بگیرد و نسل جدید ما از طریق فضای مجازی به بیراهه بکشاند چراکه نسل ما پیش از انقلاب و مشکلات آن را درک نکرده اند.
زاهد شیخی تاکید کرد: ساواک با پشتیبانی اسراییل تمام مجاهدین در راه خدا را به بدترین نحو ممکن شکنجه می کردند و از وحشیانه ترین روش های شکنجه استفاده می کردند و مجاهدین ما را در استخر اسید سولفوریک می انداختند.
وی اذعان کرد: مردم ما قدرشناس زحمات انقلاب هستند و برای لبیک گفتن به انقلاب و رهبر معظم انقلاب به خیابان ها آمدند اما مطالباتی به حق دارند که مسئولین باید ندای مطالبه گری مردم را شنیده و پاسخ دهند.

در پایان این مراسم شرکت کنندگان پرچم آمریکای جنایتکار و اسراییل غاصب را به آتش کشیدند.

 


انتهای پیام/ش
 
Share/Save/Bookmark