نکاتی در مورد ارتباطات در سفر اربعین +مونشن‌گرافی
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۱
کد مطلب: 15960
 
برای بهره‌مندی هر چه بهتر از خدمات ارتباطی اپراتورهای مختلف در طول سفر اربعین، تماشای مونشن گرافی این خبر را از دست ندهید.
نکاتی در مورد ارتباطات در سفر اربعین +مونشن‌گرافی
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛موضوع برقراری تماس و انواع ارتباطات دیگر در طول برگزاری مراسم پیاده روی زائران اربعین حسینی، موضوع مهمی است که این روزها، به طور مرتب از طرف افرادی که قصد عزیمت به عراق و حضور در بزرگترین گردهمایی مذهبی و معنوی دنیا را دارند مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

با بهترین راه‌های برقراری ارتباط زائران کربلا با خانواده و دوستانتان، در این مونشن گرافی آشنا شده و به نکاتی که در آن مطرح شده است توجه کنید تا در طول سفر اربعین خود با کمترین مشکلی مواجه شوید.

استفاده از اینترنت در سفر به کربلا در طول ایام اربعین حسینی با فراهم بودن «وای فای رایگان» گزینه خوبی برای شما به شمار می‌رود و البته در برخی از موارد به دلیل ترافیک موجود در شبکه به دلیل استفاده تعداد زیادی از افراد از اینترنت  شما را با عدم سرویس دهی روبرو کند.

برای بهره‌مندی هر چه بهتر از خدمات ارتباطی اپراتورهای مختلف در طول سفر اربعین، تماشای مونشن گرافی این خبر را از دست ندهید و آن را برای دوستان و آشنایانتان که راهی سفر به کربلای معلی هستند ارسال کنید.

 
 
00:00 09:16

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark