حضور تماشایی مردم مرزدار میرجاوه در راهپیمایی 22 بهمن/رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵
کد مطلب: 16770
 
مردم انقلابی و مرزدار میرجاوه در طلوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آمادند و در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن حماسه ساز شدند.
حضور تماشایی مردم مرزدار میرجاوه در راهپیمایی 22 بهمن/رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛مردم مرزدار میرجاوه امروز همگام با سایر ملت ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن و با پشت سر گذاشتن چهل سال تلاش، مقاومت، حماسه و ایثار، اقتدار نظام اسلامی خود را جشن گرفتند.
همه اقشار مردم آماده اند تا بار دیگر بگویند که استکبار جهانی با تبلیغات منفی نمی‌تواند ذره‌ای از اراده مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ایجاد کند و این ملت همواره تا پای جان از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنند.

رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی است
معاون اداره کل اموراقتصاد و دارایی سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: دشمنان انقلاب قصد داشتند هر طوری شده جلوی پیشرفت کشور را بگیرند اما انقلاب اسلامی ایران با راهنمایی های رهبر انقلاب به قله های پیشرفت رسیده است امروزدشمنان دریافته اند که با جنگ سخت نمی توانند با ملت ایران مقابله کنند بنابراین درصدد هستند با جنگ نرم به مقابله با ملت ایران بپردازند.
عباسعلی رضایی افزود: نظام الهی انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای بسیاری در طول این چهل سال داشته است ، رشد و استقلال اقتصادی یکی از بزرگترین دستاوردهای انقلاب اسلامی داشت دردوران ستمشاهی، ایران کشوری وابسته به خارج بود و اقتصاد ایران در دوران پهلوی به شدت وابسته به بیرون بود اما به برکت انقلاب امروزبرخلاف همه تحریم ها، ایران اسلامی یکی از رتبه های برتر جهان را داراست و به لحاظ اقتصادی در جایگاه هجدهم قرار دارد.
وی خاطرنشان کرد: در دوران پهلوی به دلیل سیاست های اقتصادی نادرست،اقتصادی ورشکسته و وابسته به خارج از کشور داشتیم اما امروز به برکت انقلاب تمام محصولات راهبردی در داخل کشور تولید می شود و میزان تولید گندم پس از انقلاب سه برابرشده و جز 15 کشور تولید کننده گندم در جهان هستیم و همچنین ایران اسلامی جز 4 کشور تولید کنده برنج جهان محسوب می شود.
وی تاکید کرد: در سال 2018 ایران در تولید محصولات کشاورزی جز ده کشور برتر جهان بوده است و ایران اسلامی رتبه 13 صادرات گازی جهان و رتبه 14 تولید بنزین و رتبه چهارم تولید نفت خام را دارا می باشد.

رضایی اذعان کرد: ایران اسلامی در تولید محصول راهبردی فولاد رتبه 13 جهانی را دارد و این رتبه از اهمیت بسیاری برخوردار است چرا که بعد از نفت و گاز تولید و فروش فولاد بالاترین حجم تجارت جهانی را به خود اختصاص داده است.
معاون اقتصاد و دارایی اداره کل استان سیستان و باوچستان تصریح کرد: تمامی موفقیت های اقتصادی ایران اسلامی در شرایطی کسب شده است که ایران اسلامی در این چهل سال در شدیدترین تحریم های اقتصادی قرار داشته است، انقلاب اسلامی در عرصه پژوهش رتبه 16 جهانی را داراست و ایجاد دانشگاه های مختلف و پارک های علمی و فن آوری ازجمله دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی ایران است.
وی بیان کرد: مبارزه با فقر، رفع تبعیض ها یک از شعارهای اساسی انقلاب اسلامی بود و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی در استان سیستان و بلوچستان بی نظیر است و توجه ویژه ای به مردم این استان پس از انقلاب شده و یکی از استان هایی که همواره مورد توجه مسئولین انقلاب بوده، سیستان و بلوچستان است و همواره اعتبارات ویژه ای به این استان در موضوعات مختلف اختصاص یافته است.

راهپیمایی 22 بهمن نمایش وحدت و یکدلی ملت در حمایت از انقلاب است
فرماندار میرجاوه در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد:مردم مرزدار و انقلابی میرجاوه با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاقی دوباره با امام خمینی(ره) و رهبرانقلاب و شهدا کردند و با حضورشان در این راهپیمایی عظیم 22 بهمن، وحدت و یکدلی خود در حمایت از انقلاب اسلامی را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که همواره راه شهیدان را ادامه خواهند داد.

فرهاد سرحدی افزود: ملت ایران برخلاف تمام توطئه ها و تبلیغات منفی دشمنان در ماه های اخیر و تلاش های مذبوحانه دشمنان در افزایش فشار اقتصادی و تحریم ها علیه ملت ایران، به صحنه آمدند و با این حماسه حضور حمایت همیشگی خود را از انقلاب اسلامی فریاد زدند.
وی خاطرنشان کرد: مردم ما قدردان برکات انقلاب اسلامی هستند چراکه امنیت، عزت،آرامش و استقلال امروز کشور را مدیون انقلاب اسلامی هستیم.

 
شکوه حضور ملت در جشن چهل سالگی انقلاب،تیرخلاصی بر پیکره استکبار جهانی است
حجت الاسلام والمسلمین مهدی هاشمی پور مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میرجاوه نیز در حاشیه این راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: مردم انقلابی و غیور میرجاوه باحضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن باری دیگر در برابر دشمنان قسم حورده انقلاب، فریاد عزت و سربلندی ایران اسلامی را سر دادند و با اینحضور حماسی ثابت کردند که تحریم ها نمی تواند خللی در اراده ملت ایران و حمایت از انقلاب وارد کند.

وی افزود: مردم ایران اسلامی علی‌رغم توطئه‌های دشمنان با وحدت و بصیرت و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری نمایشی از وحدت و یکدلی در حمایت از انقلاب اسلامی را خلق کردند.
وی خاطرنشان کرد: این حضور حماسی در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پاسخی محکم و دندان شکن به دشمنان و بدخواهانی است که مدعی بودند انقلاب اسلامی چهلمین سال پیروزی خود را نمی بیند اینک مردم ما چهل سالگی انقلاب اسلامی را باشکوه تر از هر سال جشن می گیرند و بدون شک این حماسه و شکوه حضور تیر خلاصی بر پیکره استکبار جهانی است.
حجت الاسلام والمسلمین هاشمی پور اذعان کرد:مردم ایران با خضور در راهپیمایی 22 بهمن، وفاداری خود به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را اعلام کردند و نشان دادندکه هرگز اجازه رخنه به صفوف به هم پیوسته حود را به دشمنان و بدخواهان نخواهند داد.


امام جمعه اهل سنت میرجاوه نیزدر حاشیه این راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: امروز مردم میرجاوه در کنار سایر ملت ایران با حضوری باشکوه در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22بهمن حماسه ای زیبا و تاریخی خلق کردند.

مولوی عبدالرحیم ریگیان پور افزود: مردم مرزدار و غیور ما از اصناف مختلف اعم از پیر و جوان با عزمی راسخ و گامی استواردر این راهپیمایی حضور یافتند و با سر دادن شعارهایی کوبنده، ضمن برائت مسلیمین جهان از سیاستهای زورگویانه استکبار جهانی و بویژه آمریکای جهانخوار و نشان دادند که تحریم و جنگ اقتصادی تاثیری در اراده ملت ایران درمبارزه با استکبار و حمایت از انقلاب ندارد.

وی با بیان اینکه حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ستودنی است، خاطرنشان کرد:اگر چه دشمنان در چهلمین سال پیروزی انقلاب دست به هر توطئه و فشار اقتصادی زدند تا ملت ما را از انقلاب دور کنند اما امروز مردم در این راهپیمایی دشمن شکن، خشم و انزجار قلبی خود را از سیاست های پلید استکبار جهانی اعلام کردند و وفاداری خود را به آرمان های بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را به جهانیان نشان دادند.

مولوی ریگیان پور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران سراسر خیر و برکت برای ملت ایران و به خصوص مردم سیستان و بلوچستان بود و مردم قدردان نعمت انقلاب هستند و با جان و دل از انقلاب خویش حفاظت می کنند.


در پایان شرکت کنندگان در این مراسم با آتش زدن پرچم آمریکا خشم و انزجار خود را از سیاست های استکبار جهانی و به خصوص آمریکای جنایتکار به نمایش گذاشتند.
 


انتهای پیام//

 
 
 
Share/Save/Bookmark