توجه و رسیدگی به سیستان و بلوچستان قبل از انقلاب صفربود/ وحدت موجود در استان مدیون انقلاب اسلامی است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۳
کد مطلب: 16455
 
امام جمعه اهل سنت شهرستان میرجاوه گفت: وحدت امروز استان مدیون انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی با ایجاد وحدت تحولی شگرف در سیستان و بلوچستان به وجود آورد.
توجه و رسیدگی به سیستان و بلوچستان قبل از انقلاب صفربود/ وحدت موجود در استان مدیون انقلاب اسلامی است
مولوی عبدالرحیم ریگیان پور در گفت و گو با خبرنگار لادیز، اظهار کرد: تمام پیشرفت های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی وتامین امنیت با پیروزی انقلاب در استان سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد و پیش ازپیروزی انقلاب توجه به این مسائل تقریبا صفر بود همه این خدمات با پیروزی انقلاب اسلامی انجام شده است.
وی افزود: وحدت امروز استان مدیون انقلاب اسلامی است و انقلاب اسلامی با ایجاد وحدت تحولی شگرف در سیستان و بلوچستان به وجود آورد ،اوضاع اقتصادی، علمی و فرهنگی استان بهبود و دانشگاه ها رونق پیدا کرد و همان گونه که انقلاب در کل کشور تحول به وجود آوردباعث تحول در این استان نیز شد.
وی با بیان اینکه انقلاب، اسلام واقعی را به مردم معرفی کرد؛خاطرنشان کرد: توجه به مسائل مذهبی و دینی با پیروزی انقلاب بسیار چشمگیر شد و دین اسلام آن گونه که باید در کشور پیاده شد و سواد دینی مردم وتوجه به حجاب و عفاف نیز با پیروزی انقلاب افزایش قابل توجهی داشت.
مولوی ریگیان پور تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب خدمات بسیاری در حوزه های مختلف آبرسانی و برق رسانی به روستاها وشهرها انجام شد و در سایه انقلاب اسلامی مردم در دورترین نقاط محروم از نعمت آب و برق برخوردار شدند.
وی اذعان کرد: انقلاب اسلامی به زنان عزت وجایگاه ویژه ای بخشید و امروز شاهد هستیم که زنان دوشادوش مردان در عرصه های مختلف فعالیت دارند و به قله های رفیع علمی دست پیدا کردند و تمام اقشار مردم به نوعی از این انقلاب بهره مند شدند.
امام جمعه اهل سنت میرجاوه با اشاره به دشمنی دیرینه استکبار با انقلاب اسلامی، بیان کرد: اگرچه دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دست ازدشمنی با این انقلاب اسلامی برنداشته است اما وجود رهبر معظم انقلاب و مردمی که پایبندآرمان های انقلاب بودند همواره توطئه های دشمنان را خنثی کرده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark