ارائه بیش از 29 هزار نفر خدمات رایگان در بیمارستان صحرایی جنوب شرق کشور/ انجام عمل موفقیت آمیز تومور صورت در یک بیمارستان صحرایی!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۱
کد مطلب: 14457
 
رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از 232 عمل جراحی کوچک و بزرگ در بیمارستان صحرایی گشت انجام شد، از عمل موفقیت آمیز تومور صورت در این بیمارستان خبر داد.
ارائه بیش از 29 هزار نفر خدمات رایگان در بیمارستان صحرایی جنوب شرق کشور/ انجام عمل موفقیت آمیز تومور صورت در یک بیمارستان صحرایی!
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛علیرضا سرگزی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه 26 پزشک متخصص در بیمارستان صحرایی مرحوم مولوی حسین پور منطقه گشت شهرستان سراوان خدمات رسانی می کردند، اظهار کرد: در این بیمارستان به 29 هزار و 761 نفر خدمات ارائه شد.
 
وی ادامه داد: بیشترین خدمات ارائه شده در این بیمارستان در بخش های ویزیت های تخصصی، اتاق عمل ، دندانپزشکی و آزمایشگاه بوده است.

 
رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از 232 عمل جراحی کوچک و بزرگ در بیمارستان صحرایی گشت انجام شد، تصریح کرد: عمل های بزرگی چون تومور صورت فتق ها،اعمال ارتوپدی مثل برداشتن پلاتین کلاویکول در این بیمارستان با موفقیت انجام شده است.
 

سرگزی با بیان اینکه یک زایمان نیز در این بیمارستان انجام شده، افزود: به دلیل نامگذاری این بیمارستان به نام مرحوم حسین پور نام نوزاد متولد شده محمد یوسف انتخاب شد.
 
وی در ادامه خاطر نشان کرد: 143 نفر از بیماران این بیمارستان نیز جهت اقدامات درمانی رایگان به بیمارستان های معین معرفی شدند.
رئیس بسیج جامعه پزشکی سیستان و بلوچستان گفت: تا کنون یک میلیون و 900 هزار نفر از خدمات رایگان در این 47 بیمارستان صحرایی بهره مند شدند.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark