گلایه دانشجویان از عدم وجود امکانات اولیه در دانشکده سمای میرجاوه/ از فقدان امکانات رفاهی تا برگزاری کلاس های فشرده
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۹
کد مطلب: 16210
 
کمبود امکانات در دانشگاه سمای میرجاوه سبب نارضایتی دانشجویان این دانشگاه شده است.
گلایه دانشجویان از عدم وجود امکانات اولیه در دانشکده سمای میرجاوه/ از فقدان امکانات رفاهی تا برگزاری کلاس های فشرده
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛شهرستان مرزی میرجاوه با جمعیت ۵۵هزار نفری که پیش از این فاقد دانشگاه بوده است با پیگیری های بعمل آمده اولین دانشگاه فنی و حرفه ای سما میرجاوه یک سالی است که در این شهرستان شروع بکار کرده است و اولین دانشگاه فنی و حرفه ای سما  میرجاوه یک سالی است که در پنج رشته با ۱۲۰دانشجو  شروع به کار کرده است.
اما این دانشگاه با توجه به اینکه زمان زیادی از افتتاح آن نمی گذرد همچنان با مشکلاتی روبرو است که با وجود خوشحالی شهروندان از استقرار دانشگاه در شهرستان، این مشکلات نارضایتی هایی را برای دانشجویان به وجود آورده است.

یکی از دانشجویان دانشکده سما میرجاوه درباره مشکلات این دانشگاه اظهار کرد: کلاس های دانشگاه در روزهای پایانی هفته یعنی پنج شنبه و جمعه برگزار می شود که با توجه به محدودیت زمانی اساتید کلاس ها را به صورت فشرده برگزار می کنند که این موضوع سبب خستگی و عدم بازدهی مناسب دانشجویان می شود.
وی ادامه داد: شهریه ثابت دانشگاه که سال گذشته 300 هزار تومان بود امسال به 500 هزار تومان رسیده که با توجه به کم بضاعت بودن مردم میرجاه پرداخت شهریه برای دانشجویان مشکل شده است.

دانشجوی دیگری با گلایه از کبود امکانات رفاهی دانشگاه، بیان کرد: دانشکده میرجاوه هیچ گونه امکانات رفاهی ندارد و حتی از امکانات سرمایشی و گرمایشی بی بهره است و دانشجویان در فصل گرما ناچارند گرمای طاقت فرسای میرجاوه را در کلاس هایی بدون امکانات سرمایشی تحمل کنند و در فصل سرما نیز امکانات اولیه گرمایشی وجود ندارد.

وی افزود: سرویس بهداشتی، مکان استراحت و سلف سرویس در دانشکده میرجاوه وجود ندارد و چنانچه مشکلی درباره کارهای دانشجویی داشته باشیم باید به زاهدان مراجعه کنیم.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark