نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس:
طرح دو فوریتی ممنوعیت استفاده از مدیران بازنشسته هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
کد مطلب: 12304
 
نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس از تقدیم طرح دو فوریتی استفاده از مدیران بازنشسته در هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری لادیز؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به طرح دو فوریتی نمایندگان در خصوص ممنوعیت استفاده از بازنشستگان در کابینه دولت اظهار کرد: مراحل پایانی تکمیل این طرح در حال انجام است.

وی افزود: به احتمال زیاد این طرح هفته آینده تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود تا در آینده در دستور کار قرار گیرد.

نایب رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فرصت دادن به جوانان توانمند عنوان کرد: بارها تاکید کرده‌ام که برخی از کسانی که بیش از 30 سال در این کشور مدیر بودند نشان داده‌اند که ناکارآمد بوده‌اند و اگر خط فقری در جامعه ما وجود دارد به خاطر مدیرانی است که زیر خط فهم هستند.

وی تصریح کرد: معتقدم که استفاده از بازنشستگان در سمتهای استاندار، وزیر، معاون وزیر و حتی معاون استانداران خیانت به کشور است.

طبق گفته احمدی در طرح دو فوریتی مجلس برای ممنوعیت استفاده از مدیران بازنشسته، دولت نمی‌تواند در پستهای کلیدی از جمله پستهای وزیر، معاونان وزرا، استاندار و غیره از این مدیران استفاده کند.

به گزارش موج رسا؛ طرح ممنوعیت استفاده از مدیران بازنشسته با حمایت نسبی نمایندگان مواجه شده و بسیاری از افراد آن را امضا کرده‌اند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark